Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik volna a jobb választás,...

Melyik volna a jobb választás, vagy milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nos, első sorban olyan autót szeretnék, mint pl a toyota avensis, vw passat, skoda superb, ford mondeo, stb. Mindenképp benzinest, tágas utastét és csomagtér. Ilyen fajtákból szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Kombit szeretnék de nem ragaszkodom hozzá mindenképp. Maximum összeg amit kiadnék rá, 1000000.
2014. dec. 17. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
skoda octavia.....az egész autó gyakorlatilag egy csomagtartó!még csak kombi sem kell belőle mert az ötötdik hatalmas ,és nagyra nyíló ajtó miatt könnyen és jól pakolható!Benzinesből 1.6 alatt ne is nézelődj....az 1.6 is elég harmatos,de arra elég hogy közlekedj vele
2014. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Aky987 ***** válasza:
az 1 milliós határ miatt a jobb állapotban lévőket kis is zárhatod a passatból és a superb ből...és a mondeóból és az avensisből is csak a rosszabját kapod 1 misi alatt(roszdásodó jukasodó elhasznált igényletenek vannak alatta). Ez az a kategória ahol 1,5-2ért még megkapod azt amivel nem lesz nagy gond se kicsi...superB ismeretekkel bírok csak :) a többit csak mondták.
2014. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt Octaviám, megvettem mert húú de nagy meg tágas, ahha a nagy lóf*aszt, lehet h nagy a csomagtartója, de melyik kombinak nem az ? hátsó ülés pedig egyszerűen kicsi volt a magas embereknek, 3 ember pedig csak elég passzentosan fért el, az egyik ismerősöm Peugeot 308 sw-jébe nagyobb volt a hely, mint a skodába, azóta valami naiv szerencsére elmegvette tőlem, és helyette vettem egy mondeot, na abba tényleg van hely. ( 2006 1.9 Tdi kombi volt az enyém)
2014. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!