Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vs barátnő (többi lent)?

Autó vs barátnő (többi lent)?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta az egyik álmom egy BMW M3 e46, most végre van rá pénzem és elég jövedelmem fenntartani, de a barátnőm közölte, ha megveszem akkor szakít, mert a/ nem családi kocsi b/ fölöslegesen magas a fenntarása, plusz már nem vagyok 20 éves minek nekem...

(3 éve vagyunk együtt).

Szerintetek mi a jó döbtés?



2015. febr. 25. 08:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Kössetek kompromisszumot. Vegyél egy 330i-t. 2-2.5 millióból meg van és valamivel kedvezőbb a fenntartása is.
2015. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%
vedd meg, majd visszasírja magát vagy felszedsz egy másikat. Ha van elég jövedelmed fenntartani akkor minek szól bele a költségekbe??? VEDD meg. bánni fogod
2015. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%

Nem is szereted ezt a csajt, legalább is egyáltalán nem úgy írsz róla, mintha ő lenne életed szerelme. Éltek együtt, elvagytok, de ennyi. Ő sem szeret, mert akkor nem ezt mondta volna neked.

Én egy Hondát szerettem volna venni, közös kasszán vagyunk, együtt gyűjtöttünk az autóra. Azt mondta, ha találok olyan, ami megfelel a közös igényeinknek, akkor vegyünk azt, ő nem zárkózik el. Nem találtam, de nem mondta, hogy később nem veszünk azt, mert nem akar megfosztani egy régi vágyamtól, én is beláttam, hogy most nem ennek van itt az ideje, mert én is szeretem.

Aki M3-at akar, pont nem érdekli, mennyibe kerül a tartása.

2015. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
29%

FIgyelj te vagy a férfi beszéld rá, hogy márpedig neki erre van szüksége, mert ez a legmegbízhatóbb és legszebb BMW, és ez a legjobb motor bele, mert nem dízel, hanem benzines, és van benne annyi erő pont amennyi kell, és ő is tudja vezetni, mert kis kocsi, ráadásul biztonságos, tudja oviba vinni a gyereket is ha kell.

És talán megenyhül.

Nem szabad tudnia, hogy vadállat kocsi.

2015. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én is a #21-es válaszolóval értek egyet.


Teljesen felesleges egy M3-ast venni, horror fenntartással.

Én a helyedben vennék egy nagymotoros széria E46-ot, pl 330-ast ahogy előttem már írták.


Régebben én is teljesítményre valami über brutál autót akartam, aztán rájöttem, hogy teljesen ésszerűtlen és pénzkidobás a mindennapokra.

2015. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

Én is egy e46-szerető férfi vagyok. Még egy szavazat a 330-as mellett. Az M3 már balesetveszélyesebb.

(én kabriót vennék) 29F

2015. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan a barátnőd akarja megszabni hogy mit csinálj?Azt a tátyingós úristenit...Ő max elmondhatja a véleményét de egyéb köze nincs a dologhoz.Nálunk is így van.Ha én venni akarok valamit akkor jobb esetben előre bejelentem de volt már rá példa hogy csak utólag tudta meg és lám,ő ezt el tudja fogadni.Olyannak szeret amilyen vagyok.Gondolkozz ezen.Szerintem nem kérdés hogy vedd meg az M3-at.
2015. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok a fenntartása, de ki tudom fizetni s marad is a kasszában pénz, meg pár tömbre lakoma munkahelytől, így a napi használat azért nem lesz meg, viszont ha máshova mennék akkor ott van és az odautat is élvezni fogom :D

Viszont kizárt, hogy egy nőt egy m3 volánja elé engedjek.

2015. febr. 25. 20:46
 29/32 anonim ***** válasza:
32%
a kocsit jol meghajtom a csajt meg jol megrakom a hatsóó ülésen az üj BMW nek aztán kanyarba berántom a verdát padlóval kihuzatom közbe iszom a borsodit meg lenézem a suzukisokat
2015. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
93%
Én vennék egy Toyota Priust, a csajt meg elhajtanám a halál fszára.
2015. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!