Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vs barátnő (többi lent)?

Autó vs barátnő (többi lent)?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta az egyik álmom egy BMW M3 e46, most végre van rá pénzem és elég jövedelmem fenntartani, de a barátnőm közölte, ha megveszem akkor szakít, mert a/ nem családi kocsi b/ fölöslegesen magas a fenntarása, plusz már nem vagyok 20 éves minek nekem...

(3 éve vagyunk együtt).

Szerintetek mi a jó döbtés?



2015. febr. 25. 08:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Nelégy papucs,ha emiatt otthagy menjen isten hírével,sosem szeretett.

Vedd meg álmaid autóját!

2015. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Vizéli László ***** válasza:
80%
Az álmok azért vannak hogy legyen mit megvalósítani. A barátnődnek abszolút igaza van amúgy, viszont ha nem laktok egy háztartásba akkor túl sok beleszólása nincs. Én a helyedbe ha szeretem azt a lányt akkor nem veszek hobbi autót, ha annyira ellenzi.
2015. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
75%

Mi fontosabb egy tárgy vagy egy élő emberi személy? :)

Döntsd el te ;) ( Hozzá tenném azért nem szép dolog, hogy a barátnőd , kicsit "zsarol" ezzel, persze ha közös kasszán vagytok és együtt éltek akkor viszont érthető! ) :)

2015. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Majd rakjál képet a kocsiról fel kíváncsi vagyok. :-)
2015. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Igaza van a nődnek. Én is akartam egy BMW-t nekem is megvolt rá a pénz, de ugye én azét nem vettem meg mert tudtam hogy drága a fenntartása meg bármikor adódhat olyan eset amikor akaratom ellenére megsérül az autó, pedig én sem akartam zsír új autót meg nekem igazából a BMW elég sok fajtája tetszett de előttem is ott volt az hogy kell egy normális nagy autó mert ugye én hosszú távra akartam mert egy autóra vásárlás után valamennyit költeni kell ám szervizekre, és akkor nem éri meg eljátszani hogy 2 év után eladom.


Akkor döntöttem el azt hogy lemondok a BMW-ről mert annak ellenére hogy anyagi gondjaim a mai napig nincsenek, de bármikor lehet, másrészt ha jön a gyerek vagy valami más adódna akkor ugye kelleni fog a pénz másra és ha valami baj van a kocsival és nem lenne pénzem a szerelésre akkor megvagyok lőve. Ezért döntöttem el akkor hogy veszek egy passatot amibe a barátnőm is belement bár az is drága fenntartásilag de olcsóbb mint a BMW. De mivel az általam kinézettet elkapkodták így végül egy G astrát választottam a régi F astrám utódját, mert nekem az Opellal sem volt bajom és majdnem az a legolcsóbban fenntartható autó.


Én meg egy autó miatt nem mondanék le a szerelmemről mert hiába autó meg jókedv egy idő után belebetegednék a magányba és ugye kitudná hogy lesz e másik ugyanolyan vagy jobb nőm mint eddig. De ez már saját vélemény.

2015. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Ne csak álmod az életet, hanem ÉLD az álmaidat! Hess a menyecskének!!
2015. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez elfogadhatatlan neki akkor repüljön, persze lehet mondani, hogy egy ember mennyivel fontosabb. De ez csak a jéghegy csúcsa, észre sem veszed és fokozatosan rádtelepszik majd ilyenekkel. A végén minden mozdulatodat szabályozni akarja majd. Minél szorosabb a kötelék annál könnyebben szorít sarokba az érzelmi zsarolással.

Ezt a kezdetektől fogva nem szabad megengedni

2015. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

A kerdes az hogy kozoss kasszan vagytok-e, mennyire van beleszolasa a te anyagi dolgaidba, valamint vannak-e mar konkret terveitek a jovore nezve.


Nyilvan ha mar a kozos jovo tervezitek, lakasvasarlas, gyerek, satobbi, akkor nem igazan jon ki jol ha te elkoltod a penzt egy jatszoautora, es emiatt a kozos terveitek nem tudnak megvalosulni.

2015. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, ha van rá pénzed és a fenntartására is, akkor mi a baja a barátnődnek?

És mi az, hogy nem családi autó? Ebbe is simán bele lehet tenni a gyerekülést :)

A barátnődtől nem fair, hogy ilyen választás elé állít.

Én a kocsit választanám, nem azért, mert fontosabb, mint egy személy, hanem azért, mert ilyen választás elé senki sem állíthat senkit.

2015. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%

"A barátnődtől nem fair, hogy ilyen választás elé állít. "


Azert van olyan eletszituacio, amikor igenis jogos a felhaborodas.

2015. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!