Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes azért élni amerikában,...

Érdemes azért élni amerikában, mert az autók 70%-a nagy motorral van szerelve? ;)

Figyelt kérdés
Milyen furcsa lehet először, a kis 100 lovas vagy az alatti autóból átülni, nagyob, 200 ló feletti gépekbe.
2015. febr. 23. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És a legtöbb autó olyan nehéz, mint a dög. Azért növelték a térfogatot, mert a motorfejlesztés nem igazán volt az erősségük, a fogyasztás viszont nem számított. 200ló nem olyan nagy különlegesség, kis hazánkban is kb minden 10-20. autó 200 ló felett van.
2015. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne gondold azt hogy sok köszönet van azokban az autókban. Igénytelen a belsejük és hiába van 200 lovas motor, a gyorshajtást piszok keményen büntetik. Ennek ellenére érdemesebb lenne ott élni mint itt, mert a benzinár fele annyi, de a keresetek meg kb ötszörösek...
2015. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 vatafak ***** válasza:
100%
már csak azoknak az amcsi verdáknak a hangja miatt is...állat
2015. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%

5x olvastam el a kérdést, mire elhittem.

Ilyen alapon Szíriában érdemesebb élni, mert ott tankokkal meg humveekkal járnak a népek.

2015. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

menj Ukrajnába, vagy a ruszkikhoz...ott meg olcsó a benzin.

Hülye kérdésre, hülye válasz :)

2015. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amerikai autóknak igénytelen a belseje? Ezt hol láttad? :D
2015. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezért önmagában nem mert te is rendelhetsz magadnak Amerikából autót meg van európai autó is ami 200 ló felett van. De te keserves munkával keresed meg itt azt a pénzt üzemanyagra meg 200 lóerős autóra.

Viszont ha kint tudnál élni akkor az ottani fizetésből simán tudnál venni 200 loerős autót, akár igazi amerikait is, nem gond az alkatrész utánpótlás és az üzemanyagon se kell úgy spórolni.

2015. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na itt egy "igényes" amerikai autóbelső, és ez nem is 200 lóerős, hanem 400...
2015. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy erdemes-e, de en amcsi auto bu$i vagyok es itt elek es el sem tudom kepzelni, hogy otthon eljek es Suzukival jarjak. Vagyis el tudom kepzelni, de az mindig egy remalom.


5.7-es V8as, 370 pacis, 4 eves dogot hajtok. Tenyleg nem olyan igenyes a belseje mint pl. egy japan autonak, de ezt nem azert veszi az ember, mert igenyes, hanem mert igenytelen. Mert nyomod neki mint suket a csengot, kivisz a vilagbol es sose nezem, hogy mennyi a benzin, ha a felenel van a mutato, mar megyek teletankolni. Veszek hosszitott garanciat es nem faj a fejem, ha vmi elromlik, majd garanciaban javit a szerviz.


De ide nem egyik naprol a masikra jutsz el, hanem kijossz, ugy ahogy sikerul itt maradnod es gurizel latastol mikulasig es ha ugyes vagy sikerul. De az igazsag az, hogy itt sokkal egyszerubb es konnyebb ugyesnek lenni. Hiaba voltam eleg ugyes Magyarorszagon, a szuleimmel laktam es BKV-ztam es ha maradok meg ma is veluk laknek (vagy vkivel osszekoltozni) es autorol csak almodoznek. Amerikai autot meg csak kiallitason lathatnek eloben. Itt meg annyit latok beloluk, hogy meg lehet unni! ;)

2015. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!