Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Samarára optikai tuning...

KicsiPalika kérdése:

Lada Samarára optikai tuning cuccokat tudtok?

Figyelt kérdés
Nem rég vásároltam meg első autó gyanánt a kis Samarát, és olcsóbb, laikusként úgymond egyszerűbb tuning tippeket, ötleteket keresek. Most lesz rajta egyedi hűtőmaszk is például. Nagyrészt olyanokat keresek, amik esetleg más autó alkatrészeként megvásárolható, és egyből átalakítás nélkül, vagy minimális átalakítással felhelyezhető, beépíthető. Tudtok ilyeneket mondani?

2015. febr. 8. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha tuningolni akarsz rakass rá turbót, na, az menő dolog. van videó youtubeon ilyenről, nézd meg. ez jó, poén dolog, nem a homasitás hülyegyerek cuccok (már bocs). Kb mint 1.1 Suzukira a kályhacső meg sportkormány.
2015. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 wartew válasza:
SZIA NEKEM IS SZAMARÁM VAN MÁR A MÁSODIK. A VÁLTÓGOMBOT CSAK LE KELL HÚZNI RÓLA, DE NEM LESZ RÁ JÓ AZ UNIVERZÁLIS MERT A SAMARA VÁLTÓKAR TÉGLALAP ALAKU EZEK MEG KÖR ALAKUAK. ÉN NEKIÁLLTAM FLEXXEL ÉS LEVÁGTAM ANNYIT HOGY RÁ TUDJAM CSÚSZTATNI AZ ÚJ VÁLTÓFEJET. ÉVEK ÓTA ÍGY HASZNÁLOM.
2015. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!