Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már csak ennyiből áll autókra...

Kizcar kérdése:

Már csak ennyiből áll autókra az optikai tuning?

Figyelt kérdés

Manapság már nem látok egyetlen egy brutálul optikailag tuningolt vasat sem. Még a tuning show-n is csak jó ha van egy.

Azt látom manapság már csak alufelni garnitúrából, esetleg fényezésből áll az optikai tuning. Hiányolom a motorháztető, tetőlégbrömlőket, hátul spoilert, bumpereket, neont, fóliát. Ma már ez nem divat? Az engedélyeztetés miatt nincsenek ilyenek?



2014. szept. 26. 15:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Az enyémen is csak egy világítós szelepsapka van, meg pisztoly formájú övcsat, semmi extra.
2014. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen: [link]
2014. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Beviz Elek ***** válasza:
38%

#2


Mi van lúzer, zavar hogy valakinek van pénze lecserélni a kemping biciklit egy olcsó kocsira?

2014. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%

mert gagyi, alu meg sotetites, mas minek?

ultetni szep, de itthoni utakon?!

meg igenyes led talan azt cso

2014. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%

Az a pisztolycsat csodálatod. :D Remélem viccnek szántad.

Azért nem látsz már ilyet, mert ótvar, gagyi, kiment a divatból kb. 10 éve. Általában csak felborítja a formát, amin egy formatervező gárda hónapokat dolgozott, hogy harmonikus legyen.

Az pedig tényleg übergáz, mikor a B corsa/Suzuki egyéb hulladékokat aggatják tele spoilerekkel. Én is a szolid tuning híve vagyok, ezt is követtem. Gyári sportcsomag lökhárítói, minőségi sportfutómű, 18-as felni, és egy új fényezés. Utóbbi nem tuning-céllal, de a sok hiba miatt a teljes fény mellett döntöttem, és akkor már egy kicsit extrásabb színt választottam (fekete, piros xirallic szemcsékkel).

2014. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
Nézd meg az áruházak parkolójában a legolcsóbb, legkisebb teljesítményű és leghangosabb autókat. Ott aztán lesz optikai tuning bőven.
2014. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, gondolom ez a kedvenc oldalad:

[link]

2014. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Elment ilyen szolidabb irányba az optikai tuning. Már nem divat funkció nélküli álkiegészítőket használni. Talán azok komolytalansága miatt. Mint például az ál légbeömlők. A világítástechnika is minimál arányban néz ki jól.
2014. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is kiment a divatból (hurrá, én ennek csak örülök! :))
2014. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert kiment a divatból, és már csak a magamfajta megszállottak nyúlnak hozzá ilyen térten a kasztnihoz. A jajjdecsúnya blogot pedig irigyek csinálják,akik irigykednek hogy nincs ilyenre pénzük mert tény hogy 1-2 bemutatott autó csúnya, de nagyrészük jól van megcsinálva.
2014. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!