Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már csak ennyiből áll autókra...

Kizcar kérdése:

Már csak ennyiből áll autókra az optikai tuning?

Figyelt kérdés

Manapság már nem látok egyetlen egy brutálul optikailag tuningolt vasat sem. Még a tuning show-n is csak jó ha van egy.

Azt látom manapság már csak alufelni garnitúrából, esetleg fényezésből áll az optikai tuning. Hiányolom a motorháztető, tetőlégbrömlőket, hátul spoilert, bumpereket, neont, fóliát. Ma már ez nem divat? Az engedélyeztetés miatt nincsenek ilyenek?



2014. szept. 26. 15:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
A jajjdecsúnya blogot normális ízlésű emberek csinálják, akiknek hozzánk hasonlóan bántja a szemét, mikor így tönkretesznek egy autót.
2014. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

irigyek?

haha :)

2014. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

10-es: Vicces vagy ,de tényleg! XD

Ezeknek az autóknak a 99%-a 1.0-1.2 literes varrógépek wttc-be illő légterelőkkel (véleményem szerint jobban menne nélküle - ugye kevesebb súly, de biztos kell, hogy nehogy felszálljon egy lámpás rajtolás alkalmával), cm-es illesztési hézagokkal...

Amelyik autó pedig tényleg izmos, azon pedig pláne viccesen hat, egy ilyen gagyi sufnitunning, mert a gazdinak elvileg van pénze...

Még hogy irigység... XD

2014. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Persze WTCC-t akartam írni, csak nem úgy sikerült... :D
2014. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
36%
sokan irigykednek a tuningra főként azok kiknek nincs lóvéjuk tuningolni
2014. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert ti az összes motortertébe beleláttok? :D Tény hogy vannak gyengék is, de az optika, a megvalósítás ott is lehet szép. de ezrét tart a magyar tuningtársadalom ott ahol, mert mindig csak a másik fikázása megy meg a más leszólása. Persze egy optikai tuningot nagyon könnyű elrontani, és 10-6 autónál sikerül is. De ha egy 1.4-es autó varrogép motorral van, de igényes és szép a kasztni megépítése, a hangcucc a motortér, a csomagtér stb.... akkor az igenis egy szép autó, motortól függetlenül. Tény hogy manapság sok kis tizenéves nyominger feszeng az 1.4es golfal meg 316-os bmw-vel a diszkó előtt. de pont ezaz ami ezt az egészet lehúzta..... Nem az lenne a lényege ennek hogy ki hogy tudja leszólni a másikat, de manapság sajnos csak ez megy.
2014. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem irigykedik a szétkúrt autóitokra. Azért szóljuk le őket, mert ízléstelenek. Nem mind, de kb. a 90%-uk. Bár igaz lenne a 10-ből 6 arány.

Ha úgy veszem, nekem is tuningautóm van, csak épp a ködlámpát leszámítva egy alkatrész sincs rajta, ami nem gyári. Egyszerűen azért, mert be kell látnom, hogy nem tudok jobbat csinálni, mint amit a gyári formatervező csapat kitalált. Én ehelyett az autó funkcionális részeire, azaz pl. futóműre és hajtásláncra költöttem, mert annak értelme is van. Persze senki nem mondja meg ránézésre, hogy "Hú ebben mennyi pénz van", de nem is ez a cél. Sajnos sokszor látszik, hogy rengeteg pénz és munka van egy tuningautóban, a végeredmény mégis siralmas. A legtöbben pedig látszik, hogy még ez sincs, csak ráaggatnak mindenféle üvegszálas lökhárítókat, amit aztán lépten nyomon levernek, meg 1-2 év után szétrepedezik a kittelés mentén az egész, de nem baj, az úgy csodálatos, mert az tuning.

2014. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Beviz Elek ***** válasza:
11%

Az ultragagyikon kívül egyikkel sincs gond szerintem. Ultragagyira gondolok, mikor ráragasztja valaki a TESCO-s légbeömlőt és a NIKE jelet, hátsószárnyként pedig egy gumi alapanyagú izét, ami a meleg hatására leereszkedik a csomagtartóra (mindegyikre láttam példát).


Nem igaz, hogy a gyári autó szebb, mert a tervezők megalkották a létező legszebbet.

1. Miért van annyiféle autó akkor?

2. Valaki a Multipla-t is megálmodta.

3. Az autó szépsége szubjektív, mindenkinek más tetszik.


Azt se mondja senki, hogy a 3-as Golf gyári lámpája szebb mint egy BMW-s stílusú Angel Eyes lámpa.


Ez persze csak egy példa, de rengeteg autóra igaz.


Nem mindenki akar a (szerinte) szép külső mellé egy izommotort sportfutóművel. Nem fontos mindenkinek hogy folyamatosan versenyeket nyerjen, így elég a kis 1.6-os is, nem kell erősebb.


Bőven elég ha úgy ülünk be az autóba, hogy az tetszik, különbözik a többitől, a mi ízlésünkre van kialakítva. Emellett boldoggá tesz amikor csinálunk rajta valamit.


Igen, mindenki csinálja a Golfokat és a Civiceket, már nem is tűnik ki a tömegből. Aki így gondolja, üljön ki a TESCO parkolóba hétvégén. Számolja össze az összes tuningautót és az összes bordó Fabiát. Tudom, Fabia több lesz.

2014. okt. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
26%

én már kivívtam több helyen az elismerést..öszejttünk a benzinkúznál mindenki mutatott valami ott voltak a lányok is, aztán ittam egy kicsit és elkezdtem a bemutatót, faroltam, csúsztattam, meg megpörgettem a verdát hátramenetbe és hirtelen egyesbe kapcsoltam, sé kézifékkel álltam be a tömeg mellé.

még a lányok is ujjongtak meg tapsoltak annyira tetszett nekik nagyon büszke voltam magamra

2014. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
utolsó, mit hajtasz? :)
2014. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!