Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Samarára optikai tuning...

KicsiPalika kérdése:

Lada Samarára optikai tuning cuccokat tudtok?

Figyelt kérdés
Nem rég vásároltam meg első autó gyanánt a kis Samarát, és olcsóbb, laikusként úgymond egyszerűbb tuning tippeket, ötleteket keresek. Most lesz rajta egyedi hűtőmaszk is például. Nagyrészt olyanokat keresek, amik esetleg más autó alkatrészeként megvásárolható, és egyből átalakítás nélkül, vagy minimális átalakítással felhelyezhető, beépíthető. Tudtok ilyeneket mondani?

2015. febr. 8. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
jaj,ne akard már megerőszkolni szegény samarat mindenféle gagyi szarral!le kell ültetni,meg tenni alá valami szép retro felnit azt kész!nem kellenek az ilyen "egyedi" cuccok,meg a cora-tesco-auchan tuningháromszögben kapható csili-vili krómos kéken világító szemetek!
2015. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
ilyet ha opt. tuningolsz csak magadat röhögteted ki mindenki előtt. egyszerűen hülyén néz ki, meg ilyen régi, egyszerű autón eleve gáz az ilyesmi.
2015. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Samarához létezik gyári "tuning" lökhárító-hűtőrács. Ha Ladáról van szó, érdemes a nyugat-európai (vagy amerikai) exportra készült verzióknál nézelődni. Sok igényes extra közül lehet választani, beszerezni már nehezebb, de nem lehetetlen.

[link]

Ilyen hűtőrácsom nekem is van például ez biztos hogy gyári.

2015. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Univerzális alumínium szárny. Azt rakd rá.
2015. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésem lenne még hogy a váltógomb leszerelhető a Samarán? És ha igen hogyan? Mert letörni nem szeretném. Ha igen akkor jók hozzá az ilyen Auchanban kapható univerzális váltógombok?
2015. febr. 10. 01:35
 6/12 anonim ***** válasza:
na ennyi.....no comment....
2015. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez az oldal azért van hogy az olyan kezdők/tudatlanok bátran kérdezzenek. De egy két ember arra sem képes hogy egy normális választ adjon. Ez úton szeretnék nekik gratulálni hogy autó szerelő mestervizsgával a kezükben születtek. Így tovább!
2015. febr. 10. 08:33
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
te most mit vergődsz!?adtunk normális választ!megmondtuk mit csinálj,meg mit ne!!!!vagy már meg ez a baj?
2015. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, de most miért nem lehet segíteni egy váltógomb cserében? Miért fáj annyira, ha én szeretnék egy két dolgot úgy lecserélni, hogy NEKEM tetszen? Ígérem, hogy neked nem kell nézni.
2015. febr. 10. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:
úgy őszintén,szerinted hol érdekel mit csinálsz az autóddal!?!tőlem rózsaszínre is festheted.......csak akkor nem értem minek kérdeztél,ha úgysem érdekel amit mondunk.......
2015. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!