Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hirtelen elment a tompított...

Hirtelen elment a tompított fényszóró?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kocsi leállítása elött tökéletes volt a tompított fényszórom. viszont most akartam vele menni így este, de amikor beindítottam, helyzetjelző fel, ez világít is, utána még egy fordítás és semmi nem megy a tompított fényszorom. Viszont ha a reflektort kapcsolom be az világít, így kilőném az égőket. Valaki ötlet?

Előre is köszi a segítségeT!


2015. jan. 25. 22:53
 1/3 szántóvető ***** válasza:
bizti ellenőrzése az első,utána a fényszóró relé,izzók ellenőrzése,világítás kapcsoló.
2015. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Ha francia vas, akkor, ha a bizti rendben van, a világítás bajuszkapcsolójában lévő rugós érintkező lesz a hunyó. Az be szokott égni és beragad, nem kontaktol. Jó játék szétszedni, mert helyére kell nyomni pár rugós kis frincfrancot, hogy újra össze tud pattintani.

Peugeot, Renault esetén is jártam már így, végleges megoldást csak az adott, hogy bereléztem a tompított égőket, és akkor a jóval kisebb folyó áramtól már nem olvadt-égett be ez a vacak.

2015. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szántóvető ***** válasza:
én is így jártam egy '81-es audival de én erősebb izzókat raktam bele és azért égett össze a kapcsoló.vennem kellett a bontóban egy másikat meg be kellett relézni.
2015. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!