Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki jobban...

Van itt olyan aki jobban szereti a kocsiját mint a nöjét?

Figyelt kérdés
Én w126 -t hajtok és erősen elgondolkodnék a válaszon:)
2015. jan. 18. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelen! Igazából én egyformán szeretem, bár vannak nehézségek, nőknél néha a hiszti, de egy kocsi is tud néha, de egy jó este után (kocsikázás, nővel a khm. ) megbocsát az ember mindent :D

Így a kettő együtt a legjobb! :) Csajok és verda :D

2015. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon autómániás vagyok, és éheztem is már az autó miatt :D Na de a páromért a jogsimat is képes lennék leadni. Igaz én tényleg szeretem őt, nem csak simán a nőm.
2015. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a W126-osba bele lehet esni rendesen! :) Amikor még nem volt rá elég pénzem, ő volt az elérhetetlen hercegnő, mostanra meg a kitartott nagymama lett, de azért sosem őszül meg :) Egyszer talán veszek egyet és visszatérek vele egy másik rendszerbe, ahol még az örökkévalóságnak építették a cuccokat..
2015. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs nőm de szerintem jobban szeretném mint az autómat.

Bár eléggé autómániás vagyok. A nőmet elengedném egyedül, de a kocsi kulcsát nem adom ki a kezemből :D

2015. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem, de máshogy. Vezetés és bütykölés közben remekül ki tudok kapcsolódni, de a verdámat azér nem dugnám meg.
2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát... :D Félek ide írni, mert a barátnőm is használja a laptopom és vissza ne olvassa, de előbb volt meg az autó és öhh. na :D
2015. jan. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs barátnőm, viszont van egy kis Swiftem :)

Imádom! Jobban, mint a nemlétező csajomat.

21F

2015. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jééézusom:DDD ez komoly?:DDD
2015. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!