Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mennyire szereti az amerika...

Ki mennyire szereti az amerikai autókat? Nemrég ültem egy nagy régi Cadillac-ben, és majdnem olyan jó volt, mint egy dugás. Ismeritek a Plymouth Fury-t, és a Pontiac Trans Am-okat? Jó autók, nem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 21:00
 1/8 dirtboy ***** válasza:

szeretek ilyeneket nézegetni kiállításon néha az úton de igazából nem gondolom hogy annyira jók ezek az úton valamint hogy olyan álom őket vezetni mint azt hinnénk.

azért egy 67es ss camaro nem lenne rossz nekem sem csak tankolni nem bírnám.

2014. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
A cadillac-et szeretem, legyen az régi vagy új. Az izomautók is jók, de inkább csak a feeling, és a motorerő miatt. A futóművük és fékjeik szarok egy erős euro, vagy japán autóhoz képest. Illetve van egy két amerikai sportautó, ami jó, de igazából szerintem csak egy, a corvette. Az alatt azér van futómű, meg fék is, a motorok literteljesítménye sem olyan rossz már vagy 25-30 éve. A többi amcsi autó szerintem fos, illetve nem az én ízlésem meg úgy általában nem az európai ember izlését képviseli...
2014. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek csak alig lehet látni. Néha feltűnik az utakon 1-2 hobbiautóként tartott veterán amerikai autó.

Sajnos még sose ültem egyben sem

2014. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az amerikai autókat, nagyon is ...
2014. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki? En.

Mennyire? Nagyon. Annyira, hogy nekem is van egy. Nem Cadillac es nem is regi, de amerikai izom auto.

Kulfoldon elek, szoval nem kapok infarktust minden alkalommal mikor beallok tankolni.

Ha tehetem elmegyek auto kiallitasokra es mindig megcsodalom a regi vasakat, foleg ha pipec modon vannak felujitva. Legutobb egy Starsky & Hutch Torinot lattam, Zebra Three himzessel az ules fejtamlaban... osszepisiltem magam a gyonyorusegtol ;)

Vezetni is elmeny a regi nagy dogoket, tankolni mar kevesbe :(

2014. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A feelingje lehet az, ami jó bennük! Szóval nemcsak simán közlekedni. Az a hozzászóló, akinek amcsi autója van: akkor lehet, hogy előbb-utóbb a veterán vasad is lesz :-)

A tankolásról annyit, hogy a feelinget nem adják olcsón.

A tengerentúli ipar azért alkotott szépségeket, semmilyen újkori autó nem tud lekötni annyira, mint amiknek fém lökhárítójuk van.

2014. júl. 17. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

"akkor lehet, hogy előbb-utóbb a veterán vasad is lesz" 2010es evjarat, mire a kicsike veteran lesz, en mar tul leszek a nagymama koron ;)


"tankolásról annyit, hogy a feelinget nem adják olcsón" - nem feltetlenul igaz. Az en automban az a jo, hogy az MDS rendszer a 8hengerbol 4et kikapcsol, amikor nyugodt stilusban vezetek, igy a kocsi fogyasztasa lecsokken egy "atlag" auto szintjere. Foleg ha autopalyan megyek sokat tempomat bekapcsolva.

2014. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én azt nem értem, hogy itt európában miért ragaszkodnak annyira a sportos futóműhöz. Én személy szerint jobban örülnék annak ha a kátyúkat jobban elnyelné a futómű mint annak hogy nagy sebességgel kanyarodhatok ill. ez szerintem a hétköznapokban fontosabb.

Bár léteznek ilyen szempontból kompromisszumos autók (nekem is ilyen van)

2015. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!