Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami szabály a hátsószél...

Van valami szabály a hátsószélvédő matricázására?

Figyelt kérdés
A hátsó szélvédőre szeretnék matricát csináltatni. van valami olyan szabály h nem szabad, vagy h milyen mértékkel lehet meg hasonlók? keresgéltem neten de semmi konkrétat nem találtam. (a hátsó szélvédőre egészét matricázni szeretném)

2015. jan. 5. 23:59
 1/3 Dörmögő ***** válasza:
85%

Aranyszabály hogy a matrica kisebbnek kell lennie mint a szélvédő. Ha nagyobb akkor szól érte a rendőr. Azt fogja mondani hogy "mi az macisajt, nem sikerül rendesen megtervezni?".

Mást nem fog mondani, mert a B oszloptól hátrafelé akár be is deszkázhatod a szélvédőket, semmi szabályba nem ütközik.

2015. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

A hátsó 3 üvegre nincs..

[link]

2015. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Akkor tehát ha tegyük fel a hátsó szélvédőt telematricáznám akár 100 db kis matricával akkor nem kötekedhet a rendőr max megjegyzi h nem látok ki hátra de nem büntethet meg, igaz?
2015. jan. 7. 00:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!