Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy ilyesmi civic-et...

Ha egy ilyesmi civic-et szeretnek osszehozni milyen teendoim vannak?

Figyelt kérdés
[link] igazabol en csak optikai tuningolni akarom, picit elultetni, es sport kipufogot ala
2014. dec. 21. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először szedj össze egy raklap pénzt. De remélem tudod hogy gyenge motorral fos hangja lesz, nevetséges lesz az összkép?
2014. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a valóságban ez nem olyan egyszerű, mint a need for speed-ben, ezért inkább keress vkit, aki ért hozzá. egy maszek szerelő megcsinálja neked, aztán te leszel a legműmájerebb boyracer a telepen
2014. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, szerinted mégis milyen teendőid vannak? Optikai tuningold, ültesd el egy picit, és tegyél sport kipufogót alá. Pont ahogy mondtad.


Vagy mit vársz, hogy mit mondjunk? Menj be a homasitába, menj el a 3. polcig, ott vannak a kipufogódobok. Vegyél le egyet a polcról, tedd a kosárba. Fizesd ki a pénztárnál. Vidd haza. Emeld meg az autót, feküdj be alá....

2014. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb, hogy tanuld meg kizárni a környezetedet, mert különben nem fogod elviselni, hogy folyamatosan gúnyt űznek a tragacsodból.


Második lépésként az autód értékének megfelelő pénzmag összegyűjtése, mert legalább annyiba fog kerülni a sok tyúning alkatrész (jól fel van minden árazva, mert kevesen veszik).


Sok sikert!

2014. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Boyracer tanfolyammal kellene kezdeni.
2014. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem értem a sok gúnyolódó hozzászólást, lehet, hogy ez egy régi kocsi, de szerintem a linken egy igényesen tuningolt autó van, látszólag szép állapotban.


Én ugyan már "kiörögedtem" az ilyes fajta átalakításokból, de ha egy autó nem giccs parádé, akkor némi átalakítás még jól is állhat neki.


Valamint attól, hogy idősebb autója van valakinek, ne legyen azzal kapcsolatban igényes? Lökje az árokba? Hagyja szétrohadni?


Fura egy gondolkodás mód...

2014. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem az autón gúnyolódtam, főleg nem azért, mert öreg (nem is öreg). Nekem egy 28, és egy 35 éves autóm is van jelenleg. Még azt sem mondanám olyan múlt századi technikának. De volt már 50 éves is. Na az már más világ.


Egyébként ez a képen látható Civic, még nem is olyan vészes, vannak köztük nagyobb borzalmak is. Csak az a hátsó szárny ami szúrja a szemem kissé.


Én egyszerűen a kérdést nem értem, hogy mi az hogy mit kell tennem, ha ilyet szeretnék.

Hát én ha éhes vagyok eszek, ha szomjas, akkor iszok. Ilyen egyszerű. Ha kipufogó kell, akkor bemegyek a boltba és veszek. Ez kb ugyanaz a kategória.

2014. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!