Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony vagyok nagyon, de...

Alacsony vagyok nagyon, de endúrót szeretnék. Mit ajánlotok, (supermoto) melyik lenne jó?

Figyelt kérdés
156 cm ,15 éves lány vagyok. Imádom a motorokat, Malagutit akartam venni,de sajnos az is magas lett..(xsm 50) kegyetlenül elvagyok keseredve,hogy ilyen nagyon kicsi vagyok és semmilyen motor nem jó..gyorsaságit utálom,simsont utálom és a robogót is.. segítsetek :(

2014. dec. 20. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Yamaha ttr 125

Direkt az alacsonyabb novesueknek keszult, viszonylag eros motor!

Nekem is ilyen van.

Sajnos Mo on nagyon keves peldanyszamban van, mi is kuldoldon vettuk.

Tavasszal fogom eladni 300-350 korul. 2005 os

2014. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézz körül a motorok között, szerintem van olyan, amelyiknek elég alacsony az ülése. Ne kapkodd el a vásárlást, valószínűleg gondoltak a kistermetű nőkre is, ezért biztos van alacsonyabb motor is. :)
2014. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Úristen a ttr nagyon jól néz ki😍😍

Apa nagyon a gyorsaságit vagy a simsont erőlteti amiket én nem szeretek :(

2014. dec. 21. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem drága motor a ttr és nagyon nagyon megbízható!

Szinte kifizetes és onnantól gondmentes.

2014. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem azért egy 125ös elsőre egy fiatal lánynak erős lenne, bár csak szerintem. Ha nem olyan balfa*sz vagy mint egyketten, hogy egyből megkapják a 250es KTMet a seggük alá 14 évesen, és elindulásnál hátraszaltó, akkor szerintem az sem olyan nagy.
2014. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogy erős... Tanuló motornak a legalkalmasabb! 4 ütemű, nincs power szelep, nem ránt, folyamatosan gyorsul, é kb 15 le egy 80 kg-os motornál.

Magától kerékre se áll, csak ha ügyeskedsz a kuplunggal...

Ennél alkalmasabb notor a célre szerintem nincs is

2014. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Apukám most egy pit bike-ot nézett ki.Nem tudom,hogy ez a motor milyen lehet..Sok helyen olvasom,hogy kicsi motor ,és ez által kiszalad sokak alól..Rettentő nehéz nekem olyan motort találni,ami megbír ,,tanítani'' motorozni,magasságba passzol és még jól is működik. :(
2014. dec. 22. 11:10
 8/12 A kérdező kommentje:

Meg a pit bike az cross motor..és én meg faluba lakok,így nagyrészt csak itt használnám..és ráadásul lámpa sincs rajta.terepre nem biztos,hogy mennék,vagy nemtudom..

Viszont a ttr is cross,de azon legalább van lámpa..

Nagyon bevagyok már kavarodva.

2014. dec. 22. 11:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Az en ttremen nincs lampa, es amugy nem cross, hanem enduro

Az yz cross, amit a yamaha gyart meg.

Pit bikeot venni nevetseges lenne, a térdedig ér a motor, semmi haszna nem lenne...

2014. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

125 ccm-es, 4 ütemű endúrót vegyetek, az a legjobb választás neked, minden szempontból!

Ha sok a 300-350 ezer egy márkásabb motorért, akkor gyárt ugyan ilyeneket pár kínai márka is.

Ha találtok használtat, 200 alatt meglesz, bukóval együtt.

2014. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!