Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » El szeretnek kezdeni street\pa...

El szeretnek kezdeni street\park mountainbikeozni, es mar kineztem magamnak egy vazat (Octane-One Spark) erre kene valami jo kis setupot osszehozni. Tudnatok nekem ebben segiteni?

Figyelt kérdés
Mivel meg uj vagyok ebben, ezert nem igazan ismerem a markakat ill. mit erdemes venni.

2013. jan. 18. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
építeni a biciklit mindig sokkal drágább, főleg ha nem is értesz hozzá, iszonyatos ráfizetéseket lehet csinálni, egyszerűbb lenne, ha vennél egy komplett gyárit.
2013. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lehet bar en semmi rendeset nem talaltam igy :/
2013. jan. 18. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha most kezded, akkor nem érdemes egyedi bringát megálmodni. Az is kérdés, hogy mennyi pénz áll rendelkezésedre. Ez a bicaj pl. több, mint elég egy kezdőnek:

[link]

2013. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kossz mindenki, megfontolom akkor
2013. jan. 18. 22:52
 5/5 Mutant válasza:

Hello!

Már 9 éve biciklizem folyamatosan épül a bicóm többnyire használt cuccokból és már rettentő sokat ér egy kevés pénzből...Egy spark vázra ismeretek hiányába nehéz megálmodni hogy mien alkatrészek kellenek hozzá... ehez tudni kéne hány kiló vagy, milyen magas, telót akarsz vagy merev villát, milyen színeket szeretsz, és a legfontosabb hogy mennyi pénzt szánsz rá :D de ha teló + 200e alatt kategória akkor mindenképpen ha tudod inkább valami használt komplett bicót keress mert nagyon olcsók aztán úgy alakítod ahogy kedved tartja :)

2014. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!