Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetett már valaki Alfa...

Bajer kérdése:

Vezetett már valaki Alfa Romeo T. Spark 156-os 1,8-as benzinest?

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbáltam városban 15 percig. Csak hármasig kapcsoltam fel és max. 40-el mentem, mert nagy volt a forgalom, de nagyon brutális. Kiváló a gázreakciója, a váltókar pedig nagyon jó helyre került. Az olaszok tudnak valamit.

2012. dec. 10. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

...csoda, hogy kibírt 15 percet és nem döglött le!

:)

2012. dec. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekunk 1.6 t.s. van
2012. dec. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pagan ***** válasza:
47%
"tudnak valamit"(sz*rt csinálni),én is csak kipróbálnám de soha nem vennék
2012. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te még nem vezettél olyan autót ami tényleg brutális! Én mentem ilyennel,de semmi extra! Viszont a Mito az 1.4 turbós 155 lovas motorral,na azt már nem kellett tologatni! A 3.2 es Brera-ról nem is beszélve!
2012. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Halva született olasz selejt !
2012. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le lehet húzni de ez az igazság :)
2012. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mar megint a sok ''szar olasz'' valaszok,...nem tudom miert kell ennyire lehuzni az Alfakat!!!!Az Alfakkal sincs maskepp,mint mas markaval,ha kifogsz egy lestrapaltat,megszivod,ez barmely markaval igy van.Nekem evek ota Alfam van,156 1.6 TS,es nagyon bevalt,nagyon szeretem,es a kotelezo olaj,-szürö csereken kivul semmit sem kellett ra evek ota koltenem.
2013. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!