Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlotok?

Első autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

VW Golf, Maruti, Opel, Suzuki és a nőies kinézetű autók kilőve. Valami olyan érdekelne ami azért nem olyan lomha, nem fogyaszt többet 8 liternél, és szépen lehet tuningolni (optikailag). 3-400 ezret szánnék rá papírokkal.


Amik tetszenek:

Toyota Celica (bár tudom, hogy ez nem épp egy olcsó kategória)

Peugeot 406

Honda Civic


Ja, és természetesen a nagyon régi autók sem érdekelnek, tehát azért legalább egy szervo nálam elvárás. :D



2014. dec. 18. 12:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Miquel vezettem már Astra F-et (mielőtt meglett a jogsim), és G-t is, de valahogy nem voltam elragadtatva tőlük. Nekem főleg a G volt egy elég nagy csalódás. A váltója nagyon nem tetszett. Aztán mentem már automata váltós Omegával is, de ugye az megint más, mert annál csak a gázt meg a féket kell nyomni. :D Szóval ezért sem gondolkodok Opelben. Még ha vezettem volna valami olyat ami tényleg nagyon tetszett akkor lehet hogy elgondolkodnék rajta, de így nem.

Suzuki meg szimplán nem.

2014. dec. 18. 20:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Megismervén a stílusod, ezeket tudnám ajánlani:

[link]

[link]

[link]

[link]

A japán autók ebben az árkategóriában is megbízhatók, keveset fogyasztanak és nagyon kényelmesek. Bátran ajánlom őket.

2014. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. dec. 19. 09:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Szopóroller lesz belőle. :D :D :D
2014. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Legyen az az én bajom. :)
2014. dec. 20. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!