Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második autónak mit ajánlotok?...

Walk w1th mee kérdése:

Második autónak mit ajánlotok? :D 1500-1800EUR körül?

Figyelt kérdés

Nos van annyikeret rá amennyit leirtam..b vectran(1.6) vagy 95-7es audin(szinten 1.6) gondolkozom de nemtudom...

3as golfok kizárva mert mindenkinek hármas golfja van mostanra,és elég tucatjármű lett:/ ti mit ajánlotok?:D

dieselt sem tudom mert ennyi pénzért régi dieselek vannak,és azok ki vannak hajtva általában. inkább benzin..vlmi 5let?


2014. okt. 7. 17:25
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
Ha benzines B vectra akkor már 1.8-at keress. Fogyasztása minimálisan magasabb csak de ezért a dinamikán van különbség.
2014. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
B Vectra egyetlen hibája hogy nagyon tud rohadni. Mi 15 évig hajtottunk egyet, és nem volt nagyobb baja, csak az alváza már lyukas volt...
2014. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Astra G, 1.8 vagy 2.0 benzin? Opel sosem kop' el!
2014. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nemtudom:) ..láttam 4es golfot ilyen 1800 eu körül. .

1.4es 2ajtós..nemtudom lehet hogy olyan is,ezek tetszenek leginkább

2014. okt. 8. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Golf 4 az nem lenne rossz de ennyiért nem a legjobb van.

Ennyiért 1.0-1.3 Swift. esetleg ignis

2018. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Audi 1.6lett. mindent is kibirt:) 4évig csak mentem vele,nem is akárhogy,amig egy fa meg nem állitott:( az a kocsi nem akart elromlani..majd lett egy 320dm,az fos volt. 7ezer eurós autóban ültem a végén,úgy sem volt jó.

w210 mercim van most,eddig bevált.

2018. nov. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!