Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Porsche Boxster nem gáz?

A Porsche Boxster nem gáz?

Figyelt kérdés
Nem béna dolog Boxstert venni? Egy kicsit olyan, mintha nem lenne pénz egy rendes Porschéra nem? Érdemes inkább SLK-t vagy Z4-et venni?
2010. febr. 1. 19:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
vegyél egy ifát, azzal ugyanugy tiszteleted lesz az utakon, köbcenti ugyanannyi...
2010. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
szerintem egy Z4 vagy SLK egyedibb választás. menj el egy szalonba, próbáld ki őket, aztán döntsd el. én Z4-et vettem és ki nem szállnék belőle, igaz, hogy Porschéban még sosem ültem. egyébként miért érdekelne, hogy gáz vagy nem gáz, ha neked tetszik? ha már megveszel egy ilyen autót, akkor amikor benne ülsz, nem ezzel kéne foglalkozni. :) a Z4-et is sokan cikizik, de ez engem nem zavar, szeretem nagyon.
2010. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Pityupocse válasza:
szerintem ha lenne 10-15 millád egy autóra nem itt kérdezősködnél, hanem az autószalonokban próbálgatnád a bőrülést! ennyit erről
2010. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
.D:D:D:D azis igaz :D feszíteni akarsz nekünk mi ? :) sorry h megmondtam. Sztem vegyél X5-t nekünk is az van és mindenki megnézi 8.990.000Ft volt 1 éve használtan. 2006-os! Az a jó benne hogy kilátsz a többi autóra, és nem a bőrűléses hátsód súrolja az aszfgaltot.
2010. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

De kurvä gáz

inkább add nekem

2010. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Voltam szalonokban, de nem tudok dönteni. Az SLK tetszik, de a Porschénak van egy egyedi feelingje. Z4-et a héten fogok nézni Ausztriában. Majd meglátjuk:) Nem fogok 7-es meg x5-öst BMW-t venni mert egy kicsi autóra lenne szükségem.
2010. febr. 2. 17:44
 17/28 A kérdező kommentje:
A top gearben mondták a boxsterre: it shows that things didn't work out quite THAT well. Szal ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés. Nem kell beszólni meg irigykedni, én megdolgoztam keményen azért, hogy ilyen autót vehessek, sok mindenről lemondtam csak ezt az emberek általában nem látják. A hasznos válaszokat pedig köszönöm!
2010. febr. 2. 17:46
 18/28 anonim ***** válasza:
A Porsche Boxster az nem gáz, hanem egy autótípus. :) Node komolyra fordítva: a Porsche autómárka ugyebár köztudottan a VW-Bogárból fejlődött ki. Első prototípus autójuk egy VW alvázas, középmotoros, nyitott kétüléses autó volt, ez volt az ős Porsche. Aztán a márka által szintén nagy klasszikussá avanzsált 550 Spyder (ld: James Dean) is középmotoros, kétüléses nyitott autó volt. Az a baj, hogy felszínes szemlélődők nem értik meg a Boxstert, pedig ez a legesleg oldschool-abb Porsche. A 911-es széria jóval később vált a márka "ikonjává", mint ahogy ismert lett maga a Porsche név. A Boxster igenis egy vegytiszta, klasszikus alapelvű Porsche autó. A hülye közhelyeket a felszínes emberek ragasztják rá, pl azért mert egy amerikai filmben a Dr Szöszinek az volt, akkor már rögtön plázacica-autó, ha egy homokos híresség hasítana vele, akkor egyből "b u z i-s" lenne? Ezek sztereotípiák, melyeket stigmaként akasztanak - általában - az irigyek a márkás autókra. Én szinte az összes Porsche típust vezettem már (naponta járok egy régi léghűtéses 911-essel) és bizton állíthatom, hogy a Boxster a maga középmotorjával nagyon is versenyautós vezetési élményt nyújt. A 911-eshez képest pedig még jóval gazdaságosabban fenntartható, úgyhogy bátran bele lehet vágni macsóbbaknak is. Inkább műszaki értékek iránti kifinomultságot sugall, mint feminin jelleget!
2010. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Először is Porschéval járni nem gáz, legyen bármilyen az.

De én a helyedben mást választanék. Ferrari 360 Modena. 14-15 millióért már lehet kapni olyat, amire vigyáztak és nem lett széthajtva. Igazi élményautó és tuti, hogy nem gáz. Persze nem árt ha tudsz vezetni, ezt mindenfajta bántó szándék nélkül írom.

2010. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Na vettél már valamit? (én mindig a Porschét favorizálom, most adtam el egyet és keresek másikat)
2010. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!