Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Porsche turbo 911 hány...

A Porsche turbo 911 hány személyes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A 911-esek nagy része 2+2 személyes, vagyis 4 ülés és 4 biztonsági öv van benne, de a két hátsó legfeljebb gyerekeknek jó, annyira szűkös. A sportváltozatok (GT3, GT3RS, GT2, GT2RS és egyéb homologizációs szériák) kétülésesek.
2011. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy igazi sportkocsi 2személyes...
2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de ha elfér a két hátsó kicsi ülés, miért ne szereljék be? Egyébként pedig a 2+2-es kialakításra a tengerentúli piac miatt van szükség: ha jól tudom, ott a négyüléses autók kedvezőbb biztosítási kategóriába esnek.
2011. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 személyre van vizsgáztatva. Úgy van a forgalmijába bejegyezve. De ez igaz az összes orr és farmotoros SPORTKOCSIJUKRA! Nekem annó a 924, 944 is így volt, a nem turbós 911-es is, a mostani Boxsterem viszont csak 2, mert a középmotor miatt csak kétüléses. A Cayman is. A kisebb szériás, extrémül sportos 911-esek is kétülésesek, illetve a 911 speedster, a 968 CS (Clubsport) is. De úgy tudom, hogy a Panamera is egyébként 4 személyes, egyedül a Cayenne 5.
2011. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!