Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Kis fogyasztású autót szeretnék venni (használtan). Gyakran kell utaznom 240-260 km-ert. Milyen autót ajánlotok? Mennyit lenne kb a benzinköltség ekkora távon?

2014. dec. 3. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gázolajosat vegyél hosszú távra... Am mennyi a keret, hány évesbe gondolkodsz, esetleg valami márka ami jöhet vagy ami nem?
2014. dec. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diesel lenne a jó választás, Volkswagen, Audi. Benzinesek közül a Suzuki keveset fogyaszt, de ki akar 260km-t kényelmetlenül levezetni. Kényelmes benzines autók 2.0, 2.5-ös motorral szerelt, fogyasztásuk 8l/100km... a csillagos ég. Gázolajos 5l/100km-en. Durván számolva benzinből 260km-en elfogyaszt 22 litert. Gázolajos 13 litert.
2014. dec. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mégis milyen árkategóriában? És mekkora kocsit akarsz? ekkora távot pedig egy átlag 6L-es fogyival számolva olyan 16E ft körüli pénzből tudnál megtenni.
2014. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom melyik márka lenne jobb, annyira nem értek hozzá. Interneten tegnap nézegettem pár oldalt, 500 ezernél kezdődnek, úgy láttam. Nekem 800 ezer lenne a felső határ. Ilyen áron lehet venni jó állapotú autót?
2014. dec. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!