Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Mercedes w124...

Vettem egy Mercedes w124 200d-t.1992-es 653kw teljesítmény, újabb hűtőrácsos (hűtőrácsban a merci jel) Mire szolgálnak a mikrókapcsolók? Vákúm szivattyúból jövő két szál vezeték?

Figyelt kérdés
Van egy vákúm szivattyú, amiről kijön két szál vezeték azt levágták(zöld színű) a vákúm szivattyún levő babafej össze van kötve a gázkar rudazatával, és nem tudjuk mi a funkciója. A gázbovdennél van két mikrókapcsoló is, valami rásegítő lenne??? váltásnál mikor újra elkezdi felvenni a fordulatot néha elkezd rángatni ez ettől lehet??? És sokszor alig húz, utána hirtelen elkezd jobban, ekkor érheti el a gázkar a mikrókapcsolókat? Mit kapcsolhatnak a mikró kapcsolok??? Képet csinálok róla holnap, ha szükséges,remélem érthetően írtam le.

#Mercedes #Mercedes w124 200d
2014. nov. 26. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:
53Kw teljesítmény.
2014. nov. 26. 17:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a volt gazdát kérdezed??!
2014. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő nem ért hozzá.Nem ő volt az legelső tulaj, kintről lett behozva, akkor már ilyen állapotban volt. Ebben biztos vagyok mert jól ismerem akitől vettem az autót, elég jóban is vagyunk.
2014. nov. 26. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!