Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes vs bmw?

Mercedes vs bmw?

Figyelt kérdés
szerintetek meik a jobb ? én multkor ültem egy mercedes s320-ban 2006 os évjárat, és utánna egy bmw 730-ba ami 2010-es évj és ugy éreztem hogy a mercedes kényelmesebb komfortosabb és egy extrával sem több miközben 4-év kötzük van ! ugy érzema mercedes kényelemre/extrára megy a bmw komfort magába. lehet szebb a bmw de szerintetek mi a véleményetek ?
2014. nov. 25. 21:28
 1/10 petizacc ***** válasza:
52%

Fogalmazás 1, helyesírás 1.

Mehetsz aludni, jó éjszakát!

2014. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A merci ruganyosabb, a BMW sportosabb :)
2014. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a megfigyelésed, a Mercedes kényelmesebb. A BMW bevallottan sportosabb autókat igyekszik készíteni. Ízlés dolga hogy kinek melyik jön be, a maguk nemében mindkét márka autó csodálatosak.
2014. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én maradok az Audi-nál.
2014. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én meg maradok a Mercinél.
2014. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Merdzsó elegánsabb a Bömös sportosabb, fiatalosabb.
2014. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy a Merci az utasoknak, a BMW a sofőrnek készül. Persze egy BMW is elég kényelmes, és mindkét cég élen jár mind az extrákban mind a technikában, így csak ízlés kérdése hogy melyik a jobb.
2014. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2010-es 7-es BMW igaz hogy tud viszonylag sportos lenni, de utasként ez nem tapasztalható, mert erősen a kényelemre gyúrnak.

Csakhogy a kényelemben a Mercit csak megközeliteni lehet, a Merci gyártja a legkényelmesebb autókat, mondom ezt elfogult Audisként. Nyilván a BMW is szinte tökéletes, de ha átülsz egy Mercibe, akkor érződik a különbség.

Ja és van aki azt mondja, hogy az A8 is jobb, kényelmesebb a 7-estől, bár erről nem tudok mit mondani, mert nincsenek ilyen drága autóim.

2014. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Mind a háromhoz márkához volt már szerencsém.


Nagyjából egyetértek az előttem szólokkal, annyit fűznék hozzá, hogy szerintem az Audi, BMW, Mercedes kombóból a BMW legpuritánabb belülről.


Főleg az Audi, de azért a Mercedes is tele van látványos világító kütyükkel, és itt most nem a felszereltségre gondolok, mert a BMW-be is minden bele van pakolva, csak nevezzük mondjuk "letisztult"-nak.


Audi-ból eddig csak "sportosabb" volt a bírtokomban így eddig annak volt a legfeszesebb futóműve.


BMW-ből most egy 3-as szériást vezetek, valamint egy hasonló kategóriájú C Mercedes-t szoktam még vezetni.

Ebből a párosból a BMW-nek egyértelműen feszesebb a futóműve és harapósabb érzetét kelti.


Hál istennek a merci sem olyan öreg uras már, de még mindig az a kellemesen úton ringó élményt adja. Nekem túlságosan is komfortos.

2014. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 4165 ***** válasza:

Alma vs narancs?

Ilyen volt a kérdés.

Nyilván te se fogsz ilyeneket venni sokáig.

Ezen csak az vekeng, akinek egyik sincs.

2014. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!