Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AZ igaz hogy a Mercedes...

AZ igaz hogy a Mercedes vissza vesz a teljesítményéből?

Figyelt kérdés
Van egy 2000-res évjáratú S500-asom és ki írja hogy vigyem el a szerelőhöz. Mióta kivan írva úgy veszem lomhább a kocsi. Sokan azt mondták ilyenkor vissza vesz a teljesítményéből ez igaz?

2014. ápr. 30. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz, így megelőzi a nagyobb bajt hogy nem tudod rendesen hajtani. Egy idő után le is tiltja a motor indítását.


Bér azt nem értem hogy akinek egy S500-asa van az miért nem szervizeli rendesen? Ez pont az az autó aminek meg kell adni a szervizt, és a tulajnak van is rá pénze.

2014. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Idő. Amúgy köszönöm a válaszokat úgy tudtam hogy csak a BMW tilt le egy idő után de akkor ezek szerint ez is. Köszönöm megy a zöld.
2014. ápr. 30. 21:59
 3/15 anonim ***** válasza:

"Idő"

A szerviz által adott csereautó csodákra képes :)

2014. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olcsón jutottam ehez a kocsihoz mindig ellenőrizve volt az olaj stb. Szóval csak komoly baja lehet. Amúgy egy kérdés ha "hibátlan" akkor mennyi különbözetet kellene rá fizetni ha el szeretném cserélni egy 2010-es vagy 11-es modelre(h(ugyan úgy S500 és használt ami jó állapotú)
2014. ápr. 30. 22:08
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a (h fogalmazási hiba elnézést.
2014. ápr. 30. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Szinte minden modernebb autó letilt ha valami hibát észlel. Korlátozzák a fordulatszámot általában, hogy csak "hazabicegni" lehet vele.


Árak tekintetében nézz körül a használtautós oldalakon, pl. hahu-n, az viszonyítási alapnak jó szokott lenni.

2014. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a oldal szerint 14m. egy használt de viszont rá nézésre hibátlan kocsi. Az én S500-asom meg átlagba kb. 2 millió. Másik oldalt tudtok adni ahol olcsóbbak a kocsik?(Lombard esetleg én ott vettem a kocsit)
2014. ápr. 30. 22:21
 8/15 A kérdező kommentje:
És nem a le tiltás miatt szeretnék másikat csak nem akarom hogy el rohadjon hiába szervizelem elöbb vagy utóbb elfog jönni hogy rohad akkor meg már csak fillérekért lehet eladni.
2014. ápr. 30. 22:22
 9/15 4165 ***** válasza:
100%
Letilt. :) Nem. Egyszerűen csak hibás és nem bír menni. A "szervízt felkeresni", "werkstatt aufsuchen" vagy a "visit workshop" azt jelenti, hogy baja van. Előtte az is írja, hogy melyik vezérlőegységében. A karbanrtás csúszása miatt nem korlátoz sem teljesítményt sem nyomatékot. Tehát vidd el javíttatni!
2014. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ki írni nem ír csak 2 db villáskulcsot rak ki majd kb. 10 másodpercre rá eltűnik.
2014. máj. 1. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!