Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan védjük ki, hogyan...

Hogyan védjük ki, hogyan kapja vissza a jogosítványát? MIT TEGYÜNK?

Figyelt kérdés
Ismerősömet a nyáron megállították, megszondáztatták Ittasság gyanúja miatt(a szonda 0,012-t mutatott) elvették a jogosítványát. (Hozzá kell tennem, hogy próbálták rábeszélni, hogyha elismeri az ittasságát, akkor csak 30 e ft lesz a büntetés és mivel nem volt ittas, nem ismerte el). 2 hónapra (!!!) rá megkapta a levelet, hogy nem volt a vérében alkohol stb. Visszaadják a jogsiját. De eközben, amikor nem volt olyan ismerőse, aki el tudta volna vinni(gyerekek,családtag,munkatárs),munkaeszköze az autó, vezetett 1-2 alkalommal. Mondanom sem kell, megállították, nem volt nála a jogosítvány. Felvették az adatait. Megindult a feljelentés. Most megkapta a levelet, hogy jogosítvány nélküli vezetésével veszélyeztette ezt meg azt és 1 évre elveszik a jogosítványát és 90 e ft büntetést ki kell fizesse. MIT TEGYÜNK???

#büntetés #jogosítvány #rendőri zaklatás #rendőri tévedés
2014. nov. 24. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
ugyvéd
2014. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Kikel fizetni és kész. Nincs fellebbezés. Sajnos. Meg kell tanulni hogy ha nincs jogsi , nem lehet vezetni. Taxi olcsóbb lett volna.
2014. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt kellett volna hogy a kieső időszakban taxival megy, és most ügyvéddel és számlákkal megy a rendőrségre. Így utólag már semmit sem lehet csinálni.
2014. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

eltiltás alatt vezetett, megérdemli.

az mellékesen megjegyzem, hogy az ügyvéddel kitörölheti a popóját mert semmit nem fog tudni csinálni.

onnan tudom, hogy én is eltiltás alatt vezettem, és igazoltattak.

nekem 2 évre vették el, és semmit nem tudtam csinálni vele.

és am arra készüljön fel, hogy akinek 6 hónapnál tovább vonják be a vezetői engedélyét, az csak akkor kapja vissza ha elmegy utánképzésre ami nekem közel 200 ezer volt.

ja meg ugye mire letelik az x idő.

2014. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan nem értem.

Tehát jogosítvány nélkül vezetett. És megállították. Akkor mi a gond?


"De eközben, amikor nem volt olyan ismerőse, aki el tudta volna vinni(gyerekek,családtag,munkatárs),munkaeszköze az autó, vezetett 1-2 alkalommal. '



Ööööööööööööö?


Már bocsi, de akik busszal, villamossal, trolival, metróval járnak?

És úgy tömködi fel szegény anyuka a babakocsit, meg még mellette hurcibál 1 vagy 2 "nagyobb" gyereket, és attól fél, hogy mikor csukja rá a vezető az ajtót, meg hogy foglalja le a gyereket miközben a megállóban kell várnia, vagy a járművön hosszabban utaznia?


Most tényleg bocsánat, de nem tudlak sajnálni.

2014. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, aki olyan helyen él, ahol VAN tömegközlekedés, az menjen úgy. DE ahol NINCS az nem tud 30 km-eket biciklivel megtenni.. Majd biztos a taxit meg ki fogja fizetni a bíróság meg rendőrség utólag? Nagyon okosak vagytok.. Köszönjük a "hasznos" ötleteket! Szomorú, hogy ennyire megkeseredett életűek vagytok.
2014. dec. 7. 18:44
 7/7 anonim válasza:

A szabályok azért vannak, hogy betartsák azokat az emberek.

Ha valaki nem tartja be, az magára vessen!

Utólag már kár siránkozni ezen, úgyis több száz ezer lesz a vége, majd legközelebb már tanul belőle ennyi.

Én is ugyan így jártam, mint ahogy írtam és azóta tanultam belőle!

Egy kicsit sem tudlak benneteket sajnálni, sőt egyenesen irritál az az arrogancia ami belőled árad!

2014. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!