Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az auto milyen lenne egy...

Ez az auto milyen lenne egy olyan lanynak, aki most szerezte meg a jogositvanyat? 21L

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 25. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy kezdő női sofőrnek azért a 163 lóerő sztem egy kicsit sok. Amúgy maga az autó jó, én is ilyenben gondolkodtam még pár hónapja. Én a helyedben vennék egy kisebbet, amin tapasztalatot szerezhetsz, és utána ha már jól megy minden, akkor jöhetne ez.

Plusz számold hozzá, hogy az alkatrész nem olcsó a Mercikhez. A C 200 Coupe-nál pl gyakran kell fékbetétet és tárcsát cserélni, mert hamar elkopnak, és a kompresszor is szokott rakoncátlankodni. A felnije sem kicsi, rá a gumi nem olcsó gondolom. Plusz megeszi azért vegyesben a 9 litert is.

2014. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nagy.

Szerintem előbb vegyél egy kisebbet, olcsóbbat, amivel rutint szerzel, és amikor már biztonsággal vezetsz, akkor vegyél ilyet.

2014. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon menő.
2014. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon dögös lennél vele ez biztos. De az is biztos, hogy az első kanyarig jutnál vele kb. szerezz rutint valami gyengébb autón aztán jöhet egy erősebb. Pl egy Frod Puma, vagy egy Opel Tigra csajos kis autó.
2014. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

jajj persze, nehogy szétvesse a kasztnit a kemény 160 ló. jujj, igazi versenyautó, de tényleg.

Ti aztán..komolyak vagytok.

Szerintem tökéletes kezdésnek, kicsi, csajos, menő!

2014. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dzseni mondtam már hogy ne ilyen szarokat nézegess.
2014. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon Menő Manónak néznél ki. Inkább kisebbet vegyél és használtat és valami mást. Egy Mercit véletlenül összetörni hát nem aprópénz megszerelni...
2014. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Én elhiszem, hogy tetszik, meg van rá pénzed, de ez egy kezdő vezetőnek túl nagy, túl jó!

Ilyenkor szokott az lenni, amikor mondják a Híradóba vasárnap, hogy 2-3-4-en haltak meg diszkóból hazafelé menet. [mert túl nagy teljesítményű autót kapott a fiatal kezdővezető.] mert túl gyorsan ment és nem tudta megfogni a kanyarban stb.

Első autónak gyakorolni, rutint szerezni inkább vegyél valami 1.6-os Focus-t, Astra-t vagy Golf-ot - igaz azok is mennek rendesen! - és 1-2 év után ha már minden nagyon jól megy, cserélhetsz ilyen nagyobb/erősebb kategóriára.

2014. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon jó kocsi csak az alkatrész drága és a fogyasztása se valami kevés kezdő jogsival valamivel kisebbet kellene venned Fordot,Audit,Opelt,Nissanokat vagy ilyeneket nézegess
2014. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!