Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit éri meg venni...

Nemes Viktor kérdése:

Szerintetek mit éri meg venni Simsont vagy Robogót?

Figyelt kérdés
50 ccm-be és úgy kb. 90-150.000 között vennék!
2014. nov. 24. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A falun vagy nem budapesten laksz akkor simson ha budapesten akkor robogó mivel a városba kényelmetlen a simsonnal vátogatni.

Nekem simsonom van imádom,nem cserélném el egy robogóra sem.

És az enyém 50ccm-es és megy 70km/h attól függ,hogy volt tartva.

90 ezer Ft már olyan simsont kapsz,hogy csak na.( vagy még olcsóbban )

Én 60.000ezerért vettem.

2014. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

100-120 ezeré nagyon jó simsont kapsz. Ha jól választod meg akkor évekig költségmentes.

150 ezerből meg csak kínai robogót tudsz venni. Vagy valami 20 éves le strapáltat ami nem kinai. Szoval inkabb a simson. Egy robogo azé jobb mert csak húzod neki a gázt. Önindítós. De egy simsonon sem egy olyan nagy kényelmetlenség hogy rúgni kell rajta kettőt. És hogy váltogatni kell.

2014. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ mire használod. Munkába/iskolába járni robogóval jó. 150-ért már kaphatsz Yamaha Aeroxot, annál jobb nem fog kelleni 50-esből.
2014. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából kis városba használnám munkába járás céljából de nem rendszeresen inkább csak amikor késésben vagyok mert nem nagy táv!

Köszönöm szépen a tanácsokat azt hiszem akkor a Simson megfelelő a számomra! Ahogy nézegedtem az árakat ha szerelni kell akkor a Simsonnal járok jobban mert olcsóbb és hát van is ismerősöm aki mindent be tud szerezni a Simsonhoz ami csak kell újonnan!

Köszönöm mindenkinek!

2014. nov. 24. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

volt simsonom is robogóm is és nem vagyok hülye a szereléshez! :)

hát igen, simson :) ahogy Jack Sparrow mondaná: hülye vicc volt! :D

(saját vélemény)

2014. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
végén,hogy döntöttél ? (1.)
2014. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!