Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fel akarom újítani az autómat!...

Fel akarom újítani az autómat! Hogyan?

Figyelt kérdés
Karosszérialakatoshoz nem tudom elvinni, mert nincs rá pénzem, meg erre az idős kocsira már nem akarok költeni, felesleges! Arra gondoltam, h megpróbálom magam. Néhol kopoott a kocsi színe, és rozsdás is. Valahonnan információt kell előtte gyűjtenem, mert egyenlőre nincs sok ötletem, hogyan is kezdjek hozzá. Talán festékszóróval átfújnám, a rozsdás részt valamennyire lecsiszolnám,aztán lekezelném a felületet, h ne rozsdásodjon tovább. tudna valaki segíteni?
2010. jan. 29. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házilag csak tünetileg tudod kezelni, mert a rozsdásodás belűlről indul. A kopott színt megpróbálhatod felpolírozni polírpasztával. A rozsdásodás: csiszolás szárazon, glettelés, csiszolás szárazon és vizesen finomabb csiszolóvászonnal, alapozás és fújás. De nem lesz túl szép és hosszantartó az eredmény.
2010. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, tisztában vagyok vele!De azért csak jobb lesz, mint most!Köszönöm a választ!Egyébként azóta találtam egy oldalt, ahol részletesen le van írva a folyamat, szóval, csak nem lehetetlen dolog ezzel próbálkozni!:)
2010. jan. 29. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az oldal címe??:D
2010. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?:

[link]

2010. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2010. jan. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!