Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tűnik úgy, hogy az...

Wolferl kérdése:

Miért tűnik úgy, hogy az autónkban nemrég kicserélt izzók sokkal fényesebben égnek, mintha fényszórót kapcsoltam volna?

Figyelt kérdés
Néhány napja este kicseréltük egy autószerelőnél, de csak egy kékes színű izzó volt neki készleten, azt mondta, ez ugyanolyan jó, tényleg jónak látszott, én is láttam már hasonlót, de ez a típus mintha fényesebben égne és olyan is előfordult már, hogy rám villantottak szemből, mert szerintem azt hitték, hogy fényszóróval megyek. Ez vajon milyen lámpa lehet? Jobb, vagy rosszabb, mint a hagyományos? Kicseréljem a sárga fényű izzóra? Mit ajánlotok? Tapasztalt szakember tanácsára lenne szükségem.

2014. nov. 18. 08:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja, tudom az a gagyi kék izzó!

Nincs normális vetítési képe, össze-vissza "pamacsokban" világít!

Ha meg a teljesítménye 100/80 W, persze, hogy erősebben is világít. :-9

2015. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!