Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autót ajánlotok...

Kazsemestor kérdése:

Milyen családi autót ajánlotok 1,5 milláért fontos kitételekkel?

Figyelt kérdés

Jelenleg 97-es E39 BMW van,ezt szeretném cserélni.

A fontos,hogy hátul elférjen a 2 gyerekülés között még1 ember.Másik fontos,hogy a bmw után már nem ülök be sor4-be. :) A bömbinek sajnos nagyon meredek a hátsó üléstámla és "kagylós" kialakítás,ha a 2 gyerekülés bent van,max a könyöklőt lehet lehajtani,de az nem olyan széles,hogy elférne 1 ember (60kg-os nő mondjuk).

Amikre gondolok: A6 2.5TDI, SuperB 2.5TDI, Opel Vectra/Signum 3.0CDTI, Renault Espace/Vel Satis 3.0DCI,Volvo V70 2,4D5 vagy 2,4T5, Alfa 166 2,4JTD vagy 3.0 v6 stb...Benzin/dízel nem lényeg,csak ne sor4 legyen és minden hétvégén 300km-t menjen (ne fossa el magát havonta),városban nem használnám.

Kinek mi van és mit ajánl,amiben elférünk?

Automatától óckodom,inkább kézi-párti vagyok,de ha szekvenciálist is tud,akkor ok.


Köszi!



2014. nov. 1. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Audi és Skoda 2.5 TDI motoroktól óvaintenélek, sok a gond velük 250.000 körül.

A többiről nem tudok nyilatkozni.

2014. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a 4 henger, akkor az 5 se fog. Az 5-nek elég egyedi hangzása van és nem jár olyan simán, mint a 6 hengeres. Van, aki direkt az 5 hengereseket szereti, de az szerintem nem a kérdező.

Ezek a VW konszern féle nagy dízelek nem a kis szervizigényükről híresek, költségesek lesznek. Nem garantált, hogy egyszer nem áll meg magától útközben. Az Opelbe rakott nagy dízel motor szintén.

Azt furcsállom, ha valaki oda van a sok hengerért, de képes azt dízelesben hajtani. Bmw-ben is ha már sor 6 henger, akkor csak benzines az igazi.

Egy újabb 5-öst kéne nézni, csak nem tudom, hogy annál lesz-e hasonló hely probléma.

2014. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sor5 is nagyon tetszik,sokat hallottam már élőben.2.3-as 80as audival kezdtem...

Dízel sor5 sor6 v6 hangját is szépre lehet kihozni egy jó kipuffrendszerrel...

De mint írtam,nem muszáj a dízel...

E60-as bmw nem fér az árba,nemigen van másfél milláért épkézláb...

2014. nov. 1. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:

inkább japán benzinest nézz hat hengerrel,és ne szekvenciális váltóval. vagy kézi, vagy hagyományos hidraulikus váltóval.


a családi autó egyik fontos eleme a tetőcsomagtartó, és a vonóhorog is..


(bár nagyobb toyota sor négyes is megbízható, kérdés lesz-e ennyiért)

szóval mazda,toyota...


(neke espacem van hat henger, automata, tökéletes)

2014. nov. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!