Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi pénz kellene ahhoz, ha...

Mennyi pénz kellene ahhoz, ha a hobbym a driftelés lenne? Nem értek az autókhoz és nincs ezzel kapcsolatban semmilyen ismerősöm!

Figyelt kérdés

Valami kocka hátsókeres bmw-t szeretnék venni, 300 le nekem bőven elég lenne gyakorolni meg szórakozni!

Érdi vagyok, melyik a hozzám legközelebbi pálya?

Mennyi ennek a használata és mennyi gumi/üzemanyag, stb. Fogy el 1 óra alatt?


Illetve milyen autót kell venni? Kell e hozzá bármilyen papír? Mennyibe kerül bele a hidraulikus kezifek, bukocso, mindegy egyeb, ami kell bele?!


Illetve az ilyen autókat milyen rendszeresen kell szervízelni?

Valaki tudna mesélni róla?


Pl. az egyik álmom, hogy indulhassak a szilveszter rallyn a hungaroringen!

Feltételei?


2014. okt. 27. 21:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
jaja,ostoba vagyok nagyon reális a gondolkodásod megtanul driftelni 1 szar ladával ami 100le nincs és nyomni kell neki mint a hülye h menjen valamerre elembe a bmwvel pl (m3,328i) azokhoz gáz fröccsök is elegek kis pályához és nem lesz hozzá szokva az illető, én azt mondom hogy inkább tanulj meg 1 erősebb autóval driftelni több értelme lenne
2014. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szoval valaki a kerdesre is valaszolna?

Mennyi penz egy ilyen auto???

Mennyi a fenntartasa kb orankent?

2014. nov. 3. 22:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Jolvan szerintem nem számítógépes játékokon kellene nevelkedni.
2014. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!