Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon 1.4-es motorral?

Seat Leon 1.4-es motorral?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy majdnem pont ez a kérdés volt már egyszer, de szeretném ha leírnátok, hogy miért ellenzitek ennyire ezt az autót evvel a motorral. Normális használatra lenne, maximum 130as sebességgel lenne használva, autópályán. Jó az úgy, nem?
2014. okt. 24. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ha neked ez elég akkor tökéletes, menetteljesítménye hasonló mint egy 1200ladáé , légkondival + telepakolva hegyes vidéken 3 fokozat a max amit használni fogsz
2014. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az miért rossz, ha a hegyes vidéken csak a 3. fokozatot birom max használni? Hova száguldozzak?
2014. okt. 24. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

"menetteljesítménye hasonló mint egy 1200ladáé" - na ne röhögtessetek már. hol van egy Zsiga egy 1.4-es Leon-hoz képest, bármiben?


Kérdező: ugyanezzel a motorral nekem egy Skoda Octavia-m volt, ami még nagyobb, és nehezebb kocsi, mint a Leon. 4 évig hajtottam, sokat jártam vele ki Olaszországba és és Németországba. Soha nem kerültem olyan szituációba, hogy kevésnek éreztem volna a motort benne. Autópályán a 120-130 körüli tempót hosszútávon is simán bírta, ha bekapcsoltam a klímát, se fogta vissza. Kulturált, nyugis közlekedésre maradéktalanul alkalmas. Ez nem versenyautó, ezt el kell fogadni. Cserébe viszont 6l körüli átlagfogyasztással jártam vele. ami egy akkora kocsinál, mint az Octavia, nem rossz.

2014. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú, kimerítő választ :)

Kedves vagy. Azt hiszem meg is győztél, hogy jó az az autó úgy is :)

2014. okt. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!