Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 4 és Seat Leon....

VW Golf 4 és Seat Leon. Melyiknek nagyobb az utastere?

Figyelt kérdés

Különösen a hátsó lábtérre gondolok. Elférne egyszerre kettő, kb 2 méter magas ember, ha a vezető ülésben és az az mögötti helyen ülnének?


Na meg a fejtér.. Van hely ezekben az autókban? És ha igen, melyikben van több? :)



2014. okt. 18. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Leon lesz


4-es Golf-ban ültem már hátul és 195 cm magas vagyok. Nem volt kényelmes ha ültek az előttem lévő ülésen. Volt, hogy viszont csak úgy hátra ültem be, az anyósülés mögé, ha bárhogy hajtogathatom az ülést előttem akkor nincs vele baj, a fejtér teljesen jó.

2014. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem túl kényelmes hátul ülni, ha előtted is ül valaki? :/
2014. okt. 18. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanakkora a kettő, ugyanarra a padlólemezre épülnek.

A legjobban úgy tudod meg, hogy elmész egy használtautó-kereskedőhöz, megmondod hogy ezeken gondolkodsz de nem tudod elférsz-e benne és be akarsz ülni egybe.

2014. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát jah, 175 cm magas lány ült előttem, de akkor a 195 centimmel elég kényelmetlenül ültem hátul.


Nekem a Leon nagyobbnak, tágasabbnak tűnik, de akkor csalóka ezek szerint, ha ugyanaz a padlólemez.

2014. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha lábtér kell, nézz Skoda SuperB-t. Na abban aztán óriási a lábér. Mind - a régi és a legújabb is olyan mint más autóból a hosszított. Nagyon-nagyon kényelmesek.
2014. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egy árkategória a SuperB.
2014. okt. 18. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Octavia viszont hasonló árban van, és abban több a lábtér (meg a csomagtér is). Műszakilag viszont ugyanaz a 3.
2014. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tök ugyanaz a két kocsi, csak a karosszéria más (no meg a Leonnak más a hátsó futóműve). Szóval a belső tér is ugyanaz.

Igazság szerint ezek a kocsik hátul nem éppen tágasak, 2 méter magas embernek mindegy, ki ül elől, szűkös lesz. Főleg a lábtér. Fejtér az elvileg a kialakításból adódóan bőséges.


Egyébként én is az Octavia-t javasolnám inkább. Az is szinte tök ugyanaz. mint a másik kettő, mégis tágasabb lett a belső tér.

2014. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A Skoda Fabia is kb ugyan az a fazon? Csak mert egy olyanon ki tudnám próbálni, hogy mégis mekkora a lábtér.
2014. okt. 18. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Abban még kisebb a hely hátul, ráadásul az vállmagasságban is szűkebb.
2014. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!