Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon nem gyenge 1.4es...

Seat Leon nem gyenge 1.4es motorral?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy teljesen ugyan olyan autó, mint a Golf 4-es. Viszont a Golf-ról meg azt panaszolják, hogy az 1.4es motor gyenge a kasztnihoz.


Akkor mi a helyzet a Seat Leon-nal, az is gyenge?



2014. okt. 18. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az 1.4 gyenge az 1.6 nem a legjobb konstrukció, így marad az 1.9 TDI.
2014. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Viszont azokban meg kismillió kilóméter van már, nem?
2014. okt. 18. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne bennük kismillió kilométer? Hány eladó 20 éves TDI-t látsz 250 000km feletti futással?


Már csak azt nem tudom, miért szokták mondani, hogy a TDIk gond nélkül mennek az első 500 000km-en, amikor mindegyikben csak a fele van?? xD



</Troll mode>

A Leont nem kifejezetten használták taxinak, cégautónak, nem is presztízsautó így talán ez esetben elképzelhető, hogy egy dízelben sem lesz csillió kilométer. 95%-ban magasabb ezeknek a futása, mint a benzines társaknak, de szerintem még ez nem ölt olyan mértéket, ami a cégautóknál/flottás kocsiknál, Focusoknál/Mondeoknál,Passatoknál tapasztalható.

2014. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az 1.9 TDI motorok a legjobbak?
2014. okt. 18. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben a kasztniban gyakorlatilag ez az egyetlen értelmes lehetőség, ami kellő teljesítmény mellett alacsony fogyasztást biztosít.
2014. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem, 1.6~1.8 min.

az mar vezetheto, kicsit elvezni is lehet, bar magam sose akarok 2.0 alatt.

ezen a kanyargos uton jo ha van tartalek felenk.

persze ha le akarod kovetni a 60 al boklaszot 30km el, johet az 1.2 is.

2014. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Hülyeség. Közlekedni akarsz, vagy versenyezni? Mi az, hogy nem elég?

Az 1.4-es 75Le-s, illetve később 100LE-s változatok is bőven elegendőek egy ekkora autóhoz. Tudom, mert nekem is volt Octavia-m ezzel az 1.4-es motorral, ami ráadásul még nagyobb és nehezebb, és teljesen normálisan, gond nélkül lehetett vele közlekedni. Autópályás közlekedést is teljesen jó bírja. Emellett ez sem evett többet, mint más gyártók hasonló méretű autói. Vegyesben megállt 6l környékén.


"Hány eladó 20 éves TDI-t látsz 250 000km feletti futással? " - És hányat látsz nem visszatekert órával? :)

2014. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2014. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

1,4 motor városba teljesen elég,nekem 1,6 16v. seat león om van de becserélném 1,9 TDi-re mégha 250 e futott volna is!!

2014. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!