Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis köbcentis (250-400)...

Kis köbcentis (250-400) motorral hogy kell egykerekezni?

Figyelt kérdés
Sportmotor 4T sornégy, a régi japán belpiacos csodákra gondolok: zxr400, cbr400, fzr400, gsxr400. Köszi előre is! :)

2014. okt. 11. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Dunát lehet rekeszteni a youtube-on fenn lévő ilyen tutorial videókból. Nézz meg egy párat, neked is egyszerűbb, mint itt elolvasni.
2014. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De olyan nincs, ahol 400 cm3-s motorokat mutatnak. Csak 600-asok és 1000-esek vannak.
2014. okt. 12. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, akadtam már bele olyanba, ahol 250-esen magyarázta a srác, mégpedig jól. Nem fogom megkeresni neked, de anélkül is menni fog szerintem. Gondolj bele, csak egy kicsit. Mi kell az egykerekezéshez? Nagy nyomaték. Hol van nagy nyomatéka egy kisebb motornak? Nagy fordulaton, alacsony sebességfokozatban. Hogyan állítasz elő ilyet? Segítek: a kuplunggal és a gázkarral. A többit össze tudod rakni szerintem :)
2014. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az egykerekezéshez nem kell nagy köbcenti. Én az RS125-el is tudok egykerekezni, pedig az csak 125 ccm és 35 Le, kétütemű, tehát nyomatékszegényebb mint a 4T-k, de hátsó fogaskerék cserével és nagyon jó kézügyességgel meglehet tanulni.
2014. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!