Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvánnyal...

Murlockmuki kérdése:

B kategóriás jogosítvánnyal hogyan tudom vezetni a 125 köbcentis Motort?

Figyelt kérdés
Mik kellenek ahoz hogy a 125-ös motoral tudjak menni B-s jogsival azaz 50esként szeretném használni Komolyabb Választ szeretnék mert lehet holnap megyek egy aprilia rs 125-ért

#motor #125/50.B
2014. okt. 3. 21:42
 1/7 petizacc ***** válasza:

Nem oszt nem szoroz, hogy neked van egy B kategóriás jogsid. Ez ugyan úgy jogosítvány nélküli vezetésnek minősül, ha lebuksz, meg még egy sor mást is rád húznak.

Hogy mik kellenek? Hát épp ez az, hogy semmi. Írtok egy adásvételit, kötsz egy segédmotoros biztosítást, és ha balesetet okozol/szenvedsz még egy biztosítási csalást is a nyakadba varrnak, ami nem szabálysértés, hanem bűncselekmény.

Mindezek tudatában döntsd el, hogy neked mennyire éri meg.

2014. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 2. változat, hogy rendes rendszámos motort veszel, és beiratkozol egy könnyített A1 tanfolyamra (köztudatban B125).
2014. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ígyigaz+az ügyvédet nem is számoltuk bele..Meg miegyebet,Mindenki a magasorsa kovácsa..A B125 könyítettet ajánlanám neked(Bár nekem az A,B,C,C+E,és D kategóriából is van jogosítványom)
2014. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
50-esként hajthatod B-vel is.
2014. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez az h hogyan hajtsam Bsel ha meg állít a rendőr mit adok neki?
2014. okt. 4. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Két nagy pofon után odaadod a jogsidat,ellenőrzésre.xD

B -vel vezethetsz 50 es "motort"..

2014. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de a motorom nem 50es hanem 125-ös és nekem csak bs jogsim van biztositást nem igen lehet kötni rá szerintem mert kéri a biztositó az alváz számot meg a motorszámot és sztem abbol megtudják h nem 50 es szal nem tudom hogyan mennek 125ösel 50ként
2014. okt. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!