Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja a kuplungnak, ha...

Mi a baja a kuplungnak, ha kiengedésnél akad?

Figyelt kérdés
Legbelül akad meg, ahogy fel akarom engedni és újra meg kell nyomnom, hogy kiengedjen. Mondjuk minden 5. kuplunghasználatnál csinálja ezt, eddig nem csinálta. Mi az oka ennek? És mennyibe kerülne megjavíttatni? Köszönöm a választ.

2014. okt. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bowdent kell megkenni, de csak tipp, nem vagyok autószerelő.
2014. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kata kata ***** válasza:
Olajos vagy bowdenes?
2014. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem értek hozzá.. Ez egy 99-es 1,6-os fiat brava. Most volt kipufogócsere rajta, most hoztam el a szerelőtől és időnként így bent marad a kuplung pedál.
2014. okt. 4. 19:05
 4/7 kata kata ***** válasza:
Így csak vaktában lehet lövöldözni.Nézesd meg egy szakival.
2014. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem bravom van,elég jól értek a típushoz.

Minden bizonnyal a bovden szar benne. Ezzel nem érdemes bajlódni,nem érdemes kenegetni semmivel, ki kell cserélni. Egy jó fajta Cofle bovden 6500Ft+ a munkadíj ami olyan 4-5 de valahol olcsóbb. Sajnos ez a bovden 'fáradás' jelentkezik a bravoknál is egy idő után. Szervizelése 10ezer ft körüli,de ha hirtelen elszakad az a bovden valahol az úton, akkor drágább lesz a trélerezés...

2014. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! szóval szerinted ezzel nem érdemes így közlekedni semeddig? egyből szerelőhöz kéne vinni?
2014. okt. 5. 11:51
 7/7 kata kata ***** válasza:
Ha csak az a baja,hogy kiszőrösödött,szakadozott a bowden és ezért akad.Akkor minél előbb vidd szerelőhöz.Ha nem akarsz az útszélén maradni.
2014. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!