Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnál a bal oldali dekni...

Simsonnál a bal oldali dekni zár hova kell hogy záródjon? Mibe akad bele a nyelve?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A kép jobb felső sarkában látszik az a meghajlított lemez ami fel van csavarozva, és abba kell beakadnia a zárnyelvnek:

[link]


Ha nincs meg, akkor kiveszed a zárat és egy M6-os csavar és egy fakötésű alátét segítségével rögzíted a fedelet.

2014. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy L alakú lemezt gyárthatsz hozzá házilag, ha nincs, egy bevágással, hátulról előre felé, talán a Simsonosok.hu-n van róla rajz, méretezve. De én megcsináltam házilag, egy óra volt, azzal együtt, hogy próbasablonnal kipróbáltam, hogy mekkorát csináljak. Gyárilag egy furcsa alakú lemez alkatrész van ott, mindenféle irányban görbítve, egyébként börzén három forintért lehet kapni, ha esetleg a gyári megoldást preferálod.
2014. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!