Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme balodítani egy...

Van értelme balodítani egy e46 -os Bmwt?

Figyelt kérdés
Miket kellene biztosan cserélni? A váltót teljesen csere vagy át lehet alakítani?
2014. okt. 1. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A váltóhoz pont nem kell nyúlni. Gondolom kell kormánymű, műszerfal, középkonzol. A részleteket nem tudom, de tudok olyat, aki vállal átépítést. Mivel ebből él, nem köt mindent az emberek orrára. De bontóst is láttam már komplett balosító szettet árulni, bár ha nem tudod mi kell, megeshet, hogy átver, és nincs benne minden.
2014. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem éri meg. Fogadd el úgy az autódat, ahogy van.
2014. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azért a jobbkormányt nehéz itthon elfogadni, nem túl praktikus. Attól függ, hogy az autó ára a balosítással együtt is kedvezően alakul-e. Illetve van-e olyan állapotban, hogy megéri átalakítani.
2014. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg és nem is fogsz nagyon találni olyat aki elvállalja. Felejtsd el.
2014. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2millios autorol van szó, 500 ezerbe van eddig, allitolag 80 e az alkatreszek ami kell az átalakításhoz és 150 a munkadíj! Es meg a forgalaomba helyezes kell es kész az auto! Milyen alkatreszek kellenek konkretan cserelni azt tudja valaki?
2014. okt. 1. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Powerfanatics fórumon kérdezősködj inkább. Ott van, aki most csinált ilyet, és úgy tudom fog vállalni átalakítást. Ha bekérdezel a szériák szerint / E46 topikba, szerintem kapsz választ, és lehet, hogy valaki fel is ajánlja, hogy megcsinálja. Esetleg megpróbálhatod a kiemelt hirdetőket is megkérdezni, Kasza Mester például árult már komplett szettet, szerintem ő megmondja mi kell neked.
2014. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már folYamatban van! Ment a zöld kéz!!!
2014. okt. 1. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában nem éri meg, mert nagyon sok drága alkatrész kell, és a végén lehet drágábban jössz ki, mintha eladtad volna és vettél volna egy gyárilag balost. Arról nem is beszélve, hogy amit balositanak, pláne olcsón, abból általában csak egy tákolmány szokott lenni.
2014. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!