Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek Peugeot 206-os...

Van valakinek Peugeot 206-os autója? Neked bevált vagy tényleg vacak?

Figyelt kérdés
Szeretnék autót venni, egy ilyet néztem ki, de mindenki szidja. Ahhoz képest rengeteg ember használja. Nem tudom mit tegyek? Nem járt merem megvenni, de tetszik, jónak látszik.
2014. szept. 29. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy jót fogsz ki amire vigyáztak akkor nincs velük gond, ha rosszat amivel nem törődtek, gyilkolták akkor meg lehet akár BMW is az is szar lesz... Egyébként ahogy írtad is, rengeteg mászkál ezekből az utakon, így nyilván több a meghibásodott darab mint a drága autókból, hiszen ezekből kb . 100x annyi van mint pl Audi A8 ból. :D
2014. szept. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, de úgy értem, hogy sokan mondják, hogy francia autót ne, mert az elektronikája nulla. Mindig minden baja van.
2014. szept. 29. 04:06
 3/8 anonim válasza:
2.0 HDi 90lovas valtozat az nagyon fasza! Nekem a 307esembe ilyen van 550ezer km, es meg nem volt a motorhoz nyulva. (Chiptuningos 120 ló)
2014. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

apósé 12 éves. Első gazdája.

Komoly baja nem volt.

Elektronika sosem halt le, futómű szintén bírja.

NEkem is francia van, nincs vele gondom.

2014. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. szept. 30. 04:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Nekem 110le dízel 307 van, nagybáttyámnak van benzines, 1.4 206. Nem volt semmi elektronikai hiba sem velük 5 év alatt. Egyébként az sem értem, hogy miért írják a csak franciákra jellemző elektronikus hibákat, amikor ezeket az elektronikus cuccokat nem a Peugeot, Audi, vagy Mercedes gyártja, hanem külső beszállító k szállítják, lehet akár ugyan olyan alkatrész egy német v. francia autóban is mikor melyiket tudják olcsóbban beszerezni a gyártók. Ezért van, hogy 1 gyártónál 1 típuson belül akár 3-4 egy bizonyos alkatrész is módosúlhat 1 éven belül. Az én autómban pl. sok Bosch alkatrész van.

2014. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, remélem még megvan az autó. Meg is kérdezem.
2014. okt. 1. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Elektronikát szokás mondani igen, Peugeot betegség, de nem jön több kocsi szervízbe Peugeot mint más típus, csak épp több esetben van gond elektronikával mint épp valami mással, ezért terjedhetett el róla, hogy rossz. Nem rossz, csak alapvetően mindent egybevéve a Peugeot-ok elektronikája túl van bonyolítva = több az esély a meghibásodásra és ez a statisztikában ki is jön.
2014. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!