Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erre az autóra már egyáltalán...

Erre az autóra már egyáltalán nem is lehet ködlámpát kérni vételkor?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vTcNPYx-UlA


Az előző E osztálnak még ott volt az a menetfény bigyója a ködlámpa helyén, de ezeknek az újaknak ott már semmi világító alkalmatosság nincs. Elég furán mutat azzal a díszléccel vagy mi az. Inkább ködlámpa lenne ott, jobban nézne ki az eleje szerintem.


És ezt nagyon sok új autónál megfigyeltem. Ezeknek már olyan modern a tompítottjuk, hogy felesleges előre a ködlámpa?


Vagy hátul sincs ezeken már?



2014. szept. 25. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Valószínűleg a fényszóróba van integrálva. Hátul biztos van neki, mert az kötelező.

Amúgy a menőzésen kívül nem sok értelmét látom az első ködlámpának, 20 éve vezetek és még sosem láttam olyan ködöt, amiben haszna lett volna. Inkább a hátsó használatát kellene megtanítani az embereknek, kezdve azzal, hogy ha mögém ér valaki, akkor lekapcsolom.

2014. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

"Hátul biztos van neki, mert az kötelező."


Gratulálok ehhez a hatalmas ökörséghez, főként ha tényleg 20 éve vezetsz! Sose volt kötelező a ködzárófény, a használata meg pláne nem kötelező!

2014. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
jaja, a hátrameneti lámpa sem kötelező, de azért kevés új autót látni, amin nem lenne. ugyanez igaz a hátsó ködlámpára is - nem kötelező, de minden autóra gyárilag felszerelik az utóbbi elég sok évben. szóval azért ennyire nem kéne lehülyézni valakit, csak azért, mert kötelező tartozéknak gondolja a hátsó ködlámpát...
2014. szept. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd ha mész néhány km-t egy ilyen ködlámpás barom után esőben, akkor védd őket! Ráadásul állítólag 20 éve az úton van, ennyi idő alatt nem csak a kosz szokott az emberre ragadni!

:(

2014. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hiszen írja, hogy leszokta kapcsolni!
2014. szept. 26. 08:39
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Harkonnen, mentem eleget ilyen majmok után, de a kérdező pont azt írja, hogy lekapcsolja, ha zavarna mást. És ezért veszekszel velem?
2014. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
izé, nem a kérdező...:D
2014. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akinek nincs annyi esze h ha zavar az előttem lévő fény akkor lemaradok egy kicsit az meg is érdemli h kisüsse a szemét...
2014. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"20 éve vezetek és még sosem láttam olyan ködöt, amiben haszna lett volna."


Most vagy olyan földrészen élsz, ahol nincs köd, vagy nem vezettél soha ködben, vagy vezettél ködben, de ki sem próbáltad a ködlámpát.

Ja és a hátsó ködlámpával sem értem a rinyálást, akit annak zavar a fénye, az nem alkalmas vezetésre, ennyi erővel fékezni sem fogok, mert zavarja a lámpa a hátul jövőt...

2014. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 4165 ***** válasza:

Van 9 hozzászólás. Ebből nyolcan csak okoskodnak teljesen másról, mert élvezik, hogy arc nélkül egy nickkel villanthatnak.

Egyébként a válasz: Igen van elől is, a fényszóróban. Szerintem alapfelszerelrség.

2014. okt. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!