Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SZERINTETEK? Mennyiert és...

SZERINTETEK? Mennyiert és milyen első autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Én egy G Astrát használok az értéke olyan 700.000 forint.

Egyszer-kétszer egy 730d-t is vezetek, ezzel volt az első utam a jogsi kézhezvétele után, illetve télen is vezettem.

És nem csaptam oda semmihez, nem koccantam, nem volt semmi balesetem, de még csak veszélyes helyzet sem.

Az első rutinóra előtt még nem is vezettem semmit és mégis képes vagyok elboldogulni egy hátsókerekes BMW-vel amit a rémhírek szerint minden kezdő odacsap egy fának egy kis esőben.

Szerintem mindegy milyen kocsit veszel, ha tudsz vezetni akkor nem töröd meg.

2014. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Igaz lelkemre írom, nem kötözködés, de meghatározó szempontokra szükség lenne: többnyire, illetve legfeljebb hány személy számára kell, hátul is ülnének-e felnőttek, és inkább csak rövid, vagy hosszabb utakon; csomagok számára kell-e számottevő hely (pl. babakocsi, vagy más), kell-e és hány gyermekbiztonsági eszközt elhelyezni; gyakori városi használatra és sokszori parkolóhelyre állásra lesz-e szükséged, például nem mindegy, hogy 170 cm, vagy 195 cm magas vagy-e stb.
2014. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Régi swift. Leggazdaságosabb megoldás.
2014. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, amire pénzed van, amiből találsz megfelelő állapotút és ami kielégíti az igényeidet. Hiába ajánlanak régi swiftet, ha 5 emberrel szeretnél nyaralni menni. És még sorolhatnám a példákat.

És arra is érdemes figyelni, hogy ne évi egy hétre vegyél autót. Ha évente egyszer mentek 5-en nyaralni, amúgy meg csak arra használod, hogy minden nap elgurulsz a 2 km-re lévő munkahelyre, akkor kisautót vegyél és a nyaralásra majd bérelsz valamit.

2014. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném, hogy nem csak az számít, mennyi pénzed van, hanem a jövedelmed is.
2014. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!