Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nos első autóm szeretném...

Fantalol1 kérdése:

Nos első autóm szeretném megvenni de nem tudok dönteni. Ez a 2 autó között: Suzuki Swift 1.3 GLX Opel Omega Árban eltérnek de nem izgat csak melyiket lenne érdemesebb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha városon belül használnád bőven elég a Swift is!
2014. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Suzuki!

Ha tudod, akkor 1.3 16V motorral vedd (2003-as évjárat).

2014. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Kérdeztél, ezért a véleményem a következő: a Suzukit vedd meg, de mivel az Omegát úgy sem tudod kiverni a fejedből, úgyis azt fogod megvenni. De majd a sokadik tankolásnál, és a bontóba járogatások alkalmával eszedbe fog jutni, mit javasoltunk itt néhányan!
2014. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Nem huzom az,agyad felesleges dumákkal,az előttemszólók mindent elmondtak,ám én csak megemlítem,hogy én is suzuki swift-el kezdtem(tokéletes volt kezdésnek),pedig"van/volt mit a tejbe aprítanom"(Most Mercedeg ClA-m van),de a suzuki pont a te igényeidnek a célját szolgálja:) Szerintem is meg fogod bánni,ha Eggy koppot opelroncsot veszel helyette,mert sok suzukis ismerosom volt/ van annakidején,de a suzukival a 12 év alatt nagy baj sose volt,nem kellett nagyon belenyulni:) (a szokasosakon kivul) erted:) A dontes a Te kezedben van,sok sikert!:)
2014. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Sokan az autó alapján ítélkeznek rólad.

Ha ez téged zavar, és szeretnél nagy "mellénnyel" autózni, vedd meg az opelt. Sokkal jobb fejnek fognak tartani. (mikor majd sztorikat mesélsz, hogy mit, melyik bontóból sikerült szerezned, milyen szerencsés vagy hogy 20-30ezerből megúsztál egy teszem azt csapágyat.) A sztorik izgalmassá tesznek mások szemébe. Az hogy miből teremted elő az árát a 18-20 éves röcsmeteg alkatrészeire, már senkit nem fog izgatni.

Suzukiban az a jó, hogy igaziból ugyanoda visz. Mondtad hogy nem számít a gazdaságosság, mert tojod le. De jusson eszedbe, a lopott alkatrészek árával egy kereskedő sem tud versenyezni. Tehát az üzletben is megkapod ugyan azt az alkatrész max pár ezerrel drágábban. És Újjat, és nem kell napokat telefonálnod, meg a netet bújni.

Jó. Igen a suzuki buta egy autó, de egyszerű, és olcsó.

Csak ha suzit veszel mások sztoriján fogsz röhögni, hogy a haver de ügyes volt, mert vett egy motortartót 30 ezerért (igaz hogy három kell bele, de a másik kettő szinte új!)

Viszont te abból a 30 ezerből elvitted a családot tavasszal teszem azt "ládázni", vagy befizetted a jövőévi csónaktárolást valamelyik Dunaparti egyesületnél. És hátradőlsz!

Döntés a tiéd!

Ui: Tudod hány polgármester jár suzuki swift autóval????? Tele erdőkkel, tanyákkal. Szerinted nem tehetnék meg a nagyobb autót?

2014. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az Omega inkább. Vegyél dízelt, akkor a fogyasztása is jó lesz, városon belül is. Vagy valóban a Vectra is jó választás lenne.

Inkább az Opel mint a Suzuki, én amúgy is Opel fan vagyok.

Viszont a Suzuki is jó kis kocsi, használni és nem annyira a külseje miatt.

2014. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Omega
2014. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkitől !

Értékelem.


Opel Omega B2-es vettem

Chip tuningal 18as felnivel


Mit ne mondjak eléggé megy a kicsike :)

2év müszakis rozsda egy szál se


Nembántam meg :)


Debrecenből haza fele délután mikor sok az előzés és engem nem tudnak megelőzni olyan jó érzés ^^


Ez az a dolog amit egy suzuki ba nem éltem volna át :D

2014. okt. 22. 11:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a kettőből van 1. Egyik városba a másikat hosszú utakon használjuk... nem tudok választani, de neked sikerült :) balesetmentes utazást kívánok :)
2015. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!