Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Matiz SE 0.8, vagy...

Daewoo Matiz SE 0.8, vagy Suzuki Swift 1. 0 lenne jobb választás elso autónak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt fenntartási, szervizelesi költségekre, megbízhatósága, toresre. Nekem a külseje miatt a matizhoz huz a szívem, de nem vagyok biztos benne, hogy a legjobb döntés lenne. Benzinest szeretnek, es csak ha nagyon muszaj, akkor térnek el ettol a ket fajtatol.

2014. szept. 15. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Törésnél ezeknél az autóknál nincs értelme beszélni. Mindkettővel olcsó az autózás, de a Swifttel jellemzően kevesebb gond szokott lenni.
2014. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Swift.
2014. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Swift 1.3, nem törik jobban, mint más korabeli kisautók.
2014. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.0-ás Matiz és 1.0-ás Swiftünk van. A Matiz kisebb, nem megy úgy és cserébe többet is eszik.

Valamint mindig van valami baja. Ellenben a Swift lassan 17 éves és a motorja még nem volt megbontva...

2014. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom, ment mindenkinek a zöld mancs :)
2014. szept. 15. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz egyik sem, én a Suzukit választanám. Én az utolsó évjáratok közül válogatnék. Jobban felszereltek, meg egy kicsit meg van erősítve a karosszéria itt-ott. Ilyen pici motorral gondolom főként városban járkálnál, hadd ajánljak még egy alternatívát, mégpedig a Renault Twingót. Megbízható, olcsó, pofás, nem eszik sokat. Ha kell, 4 felnőtt is elfér benne. Olcsó az alkatrész is hozzá.
2014. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!