Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai autók megérik?

Amerikai autók megérik?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek az amerikai autók ezért is lennék kíváncsi néhányotok véleményére ki miért/ miért nem pártolja ezeket a jármüveket (A fogyasztást kihagynám azt tudom, hogy nem takarékos autók :D), akinek van mivel van/ nincs megelégedve vele. A válaszokat elöre is köszönöm! :)

2014. szept. 18. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"mondjuk valaki akinek van amerikai autója miért szereti/nem szereti" - az alabbi egy teljesen elfogult velemeny lesz, es neked nem hiszem hogy sokat fog mondani, hisz ami nekem tettszik, az neked lehet hogy nem, vagyis mindegy, hogy egekig magasztalom, vagy ocsarolok egy markat, a vegen ugyis a te dontesed, hogy mit veszel vagy sem.


Az en velemenyem azert sem mervado, mert kulfoldon elek, nem atlag magyar fizetessel es magyar benzinarakkal, vagyis mas az egesz hozzaallasom az amcsi autokhoz.


En az almaimat vezetem. Meglattam (akkor meg csak kepen), hogy hogyan nezhet majd ki az auto es beleszerettem. Mikor tenyleg legyartottak (evek mulva) es mar kaphato volt a boltokban es eloszor meglattam igazibol a vasat, 2 hetig nem aludtam es csak osztottam szoroztam, hogy szerezhetnek egyet. Sikerult, az itteni fizetesemhez merten kenyelmesen fizetem a szalonbol kihozott auto havi torlesztojet (mindossze 1.9%-ra) es ennek mar 4 eve!


Mit szeretek benne? Hogy kulonleges, hogy fejeket fordit az utcan, hogy bivaly eros es barmikor odalepek neki elindul ugy, hogy belenyom az ulesbe. Kimehetek vele a vilagbol, annyira igenytelen, hogy csak tankolni kell. Kenyelmesen elferek benne, roskadasig pakolhatom a csomagtartot, beultetek hatra is embereket es dombon felfele odalepek neki es visszavalt es meg 100nal is elkezd huzni!


Az automata valto ellenere is elmeny vezetni, barmikor kirakja a farat ha akarom, sot, 2-3 meteres gumi csikot is huzathatok vele a betonon es barki barmit mondd, amikor te ulsz a kocsiban es a kocsi ilyet csinal, az igenis felallitja a hatadon a szort es libaboros leszel tole :)


Mit nem szeretek benne? Kicsit tul nagy. Szukos bolti parkolasnal neha izgulok, hogy masok ne verjek le az ajtot vagy kihajtasnal ne csesszem ossze az erzekeny felnit ha lecsuszok a padkarol vagy tul kozel parkolok a szegelyhez. A belso kialakitasa tenyleg egy kicsit igenytelen... volt japcsi premium autom, van osszehasonlitasi alap. Az illesztesek nem olyan pontosak, neha csorog/zorog, par ev mulva a tetokarpit is levalhat, az ules varras kifoszlik stb. Olyan dolgok amik egy premium autonal sokkal valoszinutlenebbek.


De sok sok ev mulva, amikor mar tobb100ezer km lesz benne ennek az autonak meg mindig lesz szemelyisege, karaktere es ha vigyazok ra ugyanugy megforditja a fejeket az utcan, ami egy tizen/huszon eves mercirol vagy hondarol peldaul nem mondhato el!


Amikor egy hasonlo autoval osszefutok a lampanal, mosolyogva es sokat sejtetoen atbiccentunk egymasnak a soforrel, mert tudjuk, hogy mi az eleterzes miatt vettunk ilyen autot es nem azert, mert kozlekedesi eszkoz kellett.


Hosszabbitott garanciat vettem hozza, szoval szerviz koltsegekrol nem tudok nyilatkozni mert az eddigi javitasokat a gyar allta.

2014. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!