Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1,6- os nívám. 0,15-...

Van egy 1,6- os nívám. 0,15- re beálítom a leírtak szerint a szelephézagot. És mégis kopog. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 0,15 mm a hézag hidegen, akkor valószínűleg máshol kopog. Vagy a kopogtató manók kopognak, vagy valami más baj van, de ennyi információból ember legyen a talpán, aki megmondja.
2014. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2-szer is leellenőriztem a szelephézagot. Stimmel. Hengerfej volt cserélve.
2014. szept. 18. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a szelephézag talán jó lesz. De jó lenne tudni, mi kopog. Hol kopog a motor? Milyen hangon kopog? Terhelésre kopog vagy üresjáratban is? Milyen frekvencián kopog? A motor fordulatszámával egyezően, esetleg annak felével? A Lada-motorban van pár alkatrész, ami tud kopogni, de mindegyik más hangot ad.
2014. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült beállítanom. Összeraktam. Kerültem vele egyet és ismét az lett a végeredmény,hogy tisxta vizes trutyi lett az olaj. Most cseréltem hengerfejet. Lehet hogy a motorblokk repedt???? Vagy mi lehet a gond? A kartercsövön is ez a trutyi jön fel.
2014. okt. 26. 11:22
 5/6 Vitkó Martin válasza:

Lehet tömítéshiba lesz azért vizes az olaj.Vízpumpa jó?

Lánc rendesen feszül?Hengerfejtömítés jó ott is ereszteni szokta az olajat de lehet hogy valahol ereszti a vizet a blokk át kell nézni a motor mindenhol járatás után!

2015. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vitkó Martin válasza:
Bocsi nem olajat vizet!!!!
2015. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!