Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50-esem van,...

Aprilia sr 50-esem van, egyszer csak megszűnt a hajtás, miért?

Figyelt kérdés

Hány oka lehet annak, hogy nincs hajtás a hátsó keréken? Finoman indultam volna vele, egy felet forgott a kerék, aztán már megszűnt a hajtás, csak "pörgött" hiába húztam a gázt! Azt mondja egy hozzáértő, aki csinálni szokta, hogy egy komplett új kereket kell venni hozzá, ha igen, akkor miért ??? Vagy ez igaz lehet? Előre is, üdv! Ez a fajta motor sr 50 az:


[link]



2014. szept. 8. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
elszakadt az ékszíj...
2014. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hozzáértő? nem akarom megsérteni.. de ez kb 100% biztos , hogy a szíj szakad el
2014. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vmi kerék meg a tengelyen látszik h kuka állítólag, én még nemláttam.
2014. szept. 8. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
érdekes.., szedd le az oldaldeknit és meglátod , hogy a szíjjal mivan
2014. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na megvan kösz, nem a szíj szakadt el, hanem a hátsó keréken belül kopott el valami (a kékkel bekeretezett rész), úgyhogy akk ezek szerint mégis ért hozzá az, akinél volt :D de azért köszi! :D itt a link a képről:


[link]

2014. szept. 10. 11:32
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosan ami mögötte van, az kapaszkodik bele a kerékbe, tehát a nyíl nem jó helyről indul, de a lényeg akkor hogy megvan a baj!
2014. szept. 10. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
ez se egy hétköznapi probléma... nem volt meghúzva rendesen a kerék? másképp nem nagyon nyalhatta el a bordás tengely a fogakat... mondjuk ez kívülről látszik, ha forog a tengely de a kerék nem, akkor nyilván nem az ékszíj a baj, viszont az ékszíj szakadás sokkal gyakoribb probléma, ilyen kb szinte soha nem fordul elő...
2014. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!