Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia autók valóban...

A francia autók valóban megbízhatatlan vackok? Még az újak is?

Figyelt kérdés

Most is pl. hallottam egy szerelőtől, hogy azok a legmegbízhatatlanabbak. A legjobbak pedig a japán kocsik.


De ilyen maszek szerelő volt, szóval sztem csak régi autókat visznek hozzá.


Az újak se jobbak már? Mert nekem pl. baromira tetszik az új DS család, illetve az új C4, meg még nagyon sok francia autó. Új C5, Peugeot RCZ, új Renault Laguna coupe...


A régebbiek közül is pl. egy Peugeot 607 nagyon jól néz ki. Többit úgy nem emelném ki. Nem azért, mert annyira csúnyák, hanem azokban nincs úgy semmi különös, átlagosnak mondanám őket egyszerűen.



2014. aug. 28. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Nekem citroen van, családban van egy 12 éve, ismerősnek 10 éve Laguna, apósnak peugeot 206 11 éve.

Elektromos hiba eddig sehol! Vagyis apósnál egy gyújtás, de ott más volt a tészta.

Nekem még csak meghibásodás sem volt az autón.

A legtöbb ilyen szar az elektronika, stb inkább csak mende monda. Mint minden autó, ezek is meghibásodnak.

Olyan ez mint hogy a pug 206, és picasso hátsó futómű szar, terpeszt, stb. Szerelőm erre annyit mondott, hogy ő még egyet sem cserélt, javított, pedig járt nála az elmúlt 20 évben pár autó.

2014. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

"Kár, pedig iszonyat jól néznek ki


[link]


Melyik japán, német gyártó csinál ilyet még. Gyönyörű sztem."


Én csak egy nyomott női autót látok a képen amit kitettél, de amúgy Mercedes B-klasse, 1-es BMW, A3-as Audi.

2014. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Az új B Merci csúnya. Az új A Merci nagyon szép. Az új 1-es BMW-ről pedig rengeteg helyen írták, hogy mindenidők legrondább BMW-je. Nekem se tetszik egyáltalán. Az Audi A3 nagyon jól néz ki tényleg.


A francia autók közül a Citroen a kedvencem, annak vannak a legszebb autói. Egyediek, fiatalosak, vagányak. Nagyon jól néznek ki.

2014. aug. 29. 14:21
 14/23 anonim ***** válasza:
Az összes autó $s@r, amelyiket már egyszer széthajtották. Csak a sok hülyegyerek pénz és ész nélkül megvesz egy külsőre jónak tűnő kocsit, aztán meg kiderül, hogy $zar és élete végéig fogja szidni a márkát, amiért felült miatt a $zopórollerre.
2014. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
szép a DS4, de a J astra is majdnem ugyanilyen, az OPC még szebb is, és német, meg talán nincs is ennyire horror ára...
2014. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%
Meg elgondolkodtató hogy milyen konstruktőrök vannak a franciáknál, akik kitalálják, hogy a biztosíték meg relé táblát be kell rakni az aksi tartó konzol alá. Autós szakmában magasan képzett emberek hogy találnak ki ilyen marhaságot? Mert ahhoz biztos soha nem kell nyúlni... Ilyen is ehhez hasonló tengernyi kis hülyeségen is kimutatkozik hogy mennyire kuka az összes francia.
2014. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
A Peugoet talán kivétel, de Renault, Citrone, ezek általánosságba katasztrófa autók.
2014. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jah, rohadt drágák sajnos.. A DS4 ha jól van felszerelve, simán átlépi a 10 milliót. Annyiért meg már nagyon megnézi az ember h mit vesz. Vagyis hát itt magyarországon. Külföldön sokkal olcsóbbak ezek a kocsik.
2014. aug. 29. 19:11
 19/23 anonim ***** válasza:
A Peugeot sem kivétel. A barátom 4 éves kocsija most ment tropára. Nincs még 50 ezer km se benne, de a múlt héten valami 160 ezres költséget generált.
2014. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Francia autóknál (Citroenről tudok nyilatkozni) azt kell észrevenni, hogy ha még friss modellt vesz az ember, akkor nagyon sok gyerekbetegsége tud lenni. Kell 2-3 ráncfelvarrás és utána szinte hibátlan autót kapunk. Családban most van zsinórban a 3. C5-ünk (minden generációból 1) és az utóbbi kettővel már semmi baj nincs, mert átestek ezen a bizonyos 2-3 ráncfelvarráson, ellenben a legelső az tragédia volt (beázott a légszűrő -> letiltott az ecu, külső visszapillantók állítása begödlött, stb.) Az én C5 II-m most futja a 160ezredik kilóméterét, 7 éves és eddig annyi baj volt vele, hogy parkolóban rátoltak egy bevásárlókocsit és behorpadt a vezetőoldali ajtó :) Egyszóval szabad franciát venni, csak nem friss modellt
2014. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!