Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gond hogy vettem egy...

Mennyire gond hogy vettem egy használt autót, mentem vele azért pár km-t, kötelezőt meg most kötöttem? Tehát eltér az adásvételin meg a biztosítási lapon a km óra állása. Lehet gond az okmányirodában?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#7:


15 éve se volt internet mindenütt, de volt és van lehetőség most is előre megkötni a biztosítást, akár biankó módon is, főként, hogy elméletileg mindenkinek vissza kellene menni a biztosítóhoz átírás után, mert be szokták írni a forgalmi engedély számát, és ilyenkor van lehetőség adat pótlásra!


A többi már csak tapasztalat: kb. 18 éve már, hogy a frissen vásárolt Zsigulimmal a hazaúton balesetet okoztam, az eset akkor 400 ezer forintomba került!

2014. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!