Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt olyanok rajtam...

Vannak itt olyanok rajtam kívül akiket frusztrál az hogy gyenge autóban ülnek, és nyugodtabbak ha erős autót vezetnek?

Figyelt kérdés

Gyenge autóban pl. nekem magas a vérnyomásom, mindig az az érzésem a többiek lenyomnak el akarnak taposni, meg én is taposom pedált de nem emgy az autó, emiatt mindig feszült vagyok, de ha erősebb autót vezetek (2-300 lóerő felett) mindig lenyugszom és szépen nyugodtan tudok vezetni.

Más is van így ezzel?



2014. aug. 16. 13:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Fel kéne már nőni....
2014. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Akkor mért nem vezetsz mindig erősebb autót, ha ennyire lelkiproblémáid vannak?
2014. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Szüleim nem engedik amíg nem végzem el a sulit.
2014. aug. 16. 14:45
 14/27 anonim ***** válasza:

Légy optimista. Én úgy látom, hogy de szépen lóg a farkam!

A pesszimista meg úgy: hogy már megint lóg!

2014. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
optimista vagyok, csak nehéz várni!
2014. aug. 16. 17:48
 16/27 anonim ***** válasza:

"Szüleim nem engedik amíg nem végzem el a sulit."


Szóval még fiatal vagy, de már nyomnád , mint süket a csengőt... Remélem egészséges vagy, jó szervdonor lehet belőled :D


"e ha erősebb autót vezetek (2-300 lóerő felett) mindig lenyugszom és szépen nyugodtan tudok vezetni. "


" Egy erős autó azért jobb, mert bármit megenged, te osztod be milyen erőt szeretnél. "


Ez csak szerintem ellentmondás? :D


"A másik meg az, hogy gyakran letolnak ha gyenge autót vezetsz :D"


Az egyik autóm egy 60 lovas szívódízel Opel. Valami 27 másodperc alatt gyorsul százra! Egyszer nem tolt még le senki az útról.


Remélem nem haragszol meg, de szerintem orvoshoz kellene fordulnod.

2014. aug. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én is egy gyenge autóban ülök, öreg szívódízel, 52 lóerő, néha komolyan a falra mászok tőle.

Cserébe mértem már kb 3.5 liter fogyasztást is!!!

Viszont magamról tudom, ha erős autóban ülnék, már fel lennék csavarodva egy fára. Meg összeszedtem volna vagy 100000 csekket gyorshajtásért.

2014. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Apámnak, aki 66 éves, gurult el "vén fejjel" a gyógyszere. Világ életében óvatos vezető volt, gyakran már én "nyomtam a gázpedált" mikor ő vezetett, annyira "tatásan" vezetett. Na, nemrég néhány hétre kölcsönkapta öcsémtől a 130 lovas TDI Passatot. Azóta írtózik a "gyenge" autóktól... :D
2014. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
namer a 130 lovas tdi passat egy versenyautó :D
2014. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
nem versenyautó, de az 1.3-as 1.4-es kisautókkal össze nem lehet hasonlítani
2014. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!